„Kaunas veža meilę“: troleibuso keleivius džiugina saldūs siurprizai ir gyva muzika

  • Teksto dydis:

Vasario 14-ąją – įsimylėjėlių dieną – Kaunas kviečia švęsti drauge: miesto gatvėmis kursuoja specialiai dekoruotas 14-ojo maršruto troleibusas su šūkiu „Kaunas veža meilę“. Keleivius džiugina ir muzikinės staigmenos.

Meilės dieną kauniečiai kviečiami keliauti ypatingai. Vienas populiariausių ir didžiąją dalį miesto apjuosiantis 14 maršruto troleibusas, kursuojantis nuo Islandijos plento pro centrą ir Geležinkelio stotį, visus keleivius, o ypač įsimylėjėlius, veža su šventiniais akcentais.

Keleivius džiugina ir saldūs siurprizai, skamba gyva muzika.

„Galbūt jau pavyko įsėsti būtent į šį troleibusą? Nuo ankstaus ryto jis rieda su muzika ir saldėsiais. Kaunas veža meilę. Važiuojam drauge!“ – antradienio popietę feisbuke paskelbė Kauno miesto savivaldybės atstovai.

14 troleibuso maršrutas trunka beveik valandą ir driekiasi Šiaurės prospektu, Kovo 11-osios, K, Baršausko ir Tunelio gatvėmis, Vytauto prospektu, Kęstučio gatve aplink centrinę miesto dalį ir Savanorių prospektu grįžta į rato pradžią Ašigalio gatvėje.

Kaunas miestiečius su Šv. Valentino diena sveikina jau ne pirmą kartą. Pernai centrinėje miesto dalyje esančius pėsčiųjų šviesoforus papuošė neįprasti ženklai – įsimylėjėlių porelės. Užsidegus raudonam signalui jie kvietė bučiniui, o sušvitus žaliai – susikibus rankomis žingsniuoti per perėją.NAUJAUSI KOMENTARAI

Jonas

Jonas portretas
Dar viena kapitalistų išmonė prigijo laisvoje tautinėje Lietuvoje.

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Beždžionių ,, šventė,, kaip beje ir ta moliūgų diena .

aš portretas
Puiki idėja.Pagarba
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių