Kačerginėje įžiebta Kalėdų eglė: puošia išskirtiniai žaisliukai

  • Teksto dydis:

Kauno rajono bendruomenė feisbuke pranešė, kad ketvirtadienio vakarą Kačerginėje įžiebta natūrali Kalėdų eglutė. Net 100 spalvingų žaisliukų rankomis pagamino miestelyje gyvenanti dailininkė Rodika Morari.

Pasak Kauno rajono bendruomenės, į Liepų parką susirinkę kačerginiečiai džiaugėsi išskirtine eglute ir jaukiu Kalėdų miesteliu. Netrukus iš visureigio išlipo Kalėdų Senelis, kurį apspito būrys vaikų. Visi laukė dovanų ir stojo į eilutę fotografuotis.

Su geromis žiniomis į šventę atvyko ir Kauno rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Mantas Rikteris, kuris sveikino kačerginiečius su miestelio atgimimu ir artėjančiomis šventėmis. „Kačerginė gražės ir toliau. Esame pasirengę Prieplaukos gatvėje įrengti aktyvaus laisvalaikio ir sporto zoną“, – pranešė naujieną statybų sektorių kuruojantis vadovas.

Kačerginės seniūnė Aistė Ivanovaitė-Petraitienė taip pat sveikino bendruomenę su artėjančiomis šventėmis ir dėkojo aktyviausiems pagalbininkams – dailininkei Rodikai bei sutuoktiniams Vytautui ir Daliai Jokužiams.NAUJAUSI KOMENTARAI

HM

HM portretas
Kaune tai eglė, o Vilniuje - griežta geometrinė figūra.

Gražiau

Gražiau portretas
Nei kaunasi ir vilnaso “eglės”

teeep

teeep portretas
Nuostabu kai žmones sau kuriasi švente...
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių