Iš ES struktūrinių fondų Kauno pramogų ir sporto rūmų statybai per trejus metus numatoma gauti 50 mln. litų. Šiais metais rūmų statybai planuojama išleisti 25 milijonus litų ES paramos, Vyriausybės investicijų programos ir savivaldybės skolintos lėšos sudarys apie 40 milijonų litų.
„Girstučio“ sporto centro rekonstrukcijai planuojama iš ES struktūrinių fondų gauti 5 mln. litų.
Iš viso sporto centrui „Girstutis“ rekonstruoti numatoma išleisti 19 mln. litų. Dalis lėšų šiam projektui bus skirta iš Vyriausybės investicijų programai numatytų pinigų.
„Vykdant ES paramos gavimo sąlygas, šio projekto įgyvendinimui reikės pritraukti ir privačių investuotojų lėšų, todėl reikės galvoti apie operavimo koncesijos paskelbimą arba tartis su Kūno kultūros ir sporto departamentu dėl reikalingų investicijų“, - teigia administracijos direktorius Vygantas Gudėnas.
Jis ir dar apie dešimt savivaldybės specialistų, atsakingų už investicinių projektų įgyvendinimą, dalyvavo Ūkio ministerijos paraiškų ES paramai gauti teikimo darbo grupės posėdyje, kuriame aptarti svarbiausi Kauno miesto investiciniai projektai.
Naujausi komentarai