Dviguba šventė Giraitėje: Vasario 16-ąją duotas startas naujos bažnyčios statybai

  • Teksto dydis:

Šiųmetė Vasario 16-oji Giraitės bendruomenei buvo ypatinga: švenčiant Lietuvos valstybės atkūrimo dieną duotas startas naujos bažnyčios statybai.

Sklype, kuriame iškils šventovė, įkasta kapsulė, pasirašytas statybos darbų pradžios aktas. Vietos būsimai bažnyčiai bendruomenė ieškojo gana ilgai, bet Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ir arkivyskupijos dėka rastas tinkamas sklypas Giraitėje, kuris priklausė universitetui. Simboliška: maldos namai bus Bažnyčios gatvėje.

Giraitės parapijai vadovauja pernai birželį paskirtas, o gruodį priesaiką davęs kunigas Tomas Trečiokas.

Švenčiant valstybės gimtadienį netrūko įvairių edukacijų vaikams ir suaugusiesiems, smagių dainų ir šokių dovanojo kapelija „Ratilai“, iškilmingumo suteikė generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus rikiuotė. Susirinkusieji buvo vaišinami gardžia kareiviška koše ir arbata.

Be bažnyčios, Giraitėje bus ir daugiau permainų: atsiras parkas, jame – sutvarkytas tvenkinys, didelė poilsio ir dvasinės atgaivos zona, naujas prekybos centras.

Vaizdas: taip atrodys būsimoji Giraitės Šventosios Šeimos parapijos bažnyčia./ Organizatorių vizualizacijaNAUJAUSI KOMENTARAI

Kestas

Kestas portretas
Gal geriau vaikams darželį pastytu

Anonimas

Anonimas portretas
geriau Giraitės kelius sutvarkytų,nes būklė -žiauriai bloga.

Nesuprantančiam

Nesuprantančiam portretas
Petriukai, ar nežinai, kad mokyklą turi pastatyti Matjošaitis su savo chebra, užvaldęs savivaldybę,o bažnyčia bus statoma iš tikinčiųjų aukų
VISI KOMENTARAI 9

Galerijos

Daugiau straipsnių