Dėl vykdomų darbų Vičiūnų vandens gerinimo įrenginiuose – galimi laikini nepatogumai

 • Teksto dydis:

Uždarajai akcinei bendrovei „Kauno vandenys“ sėkmingai įgyvendinant geriamojo vandens bei nuotekų tinklų rekonstrukcijos ir plėtros projektus, prie pabaigos artėja vienas svarbiausių projektų – Vičiūnų vandenvietės vandens gerinimo įrenginių statybos užbaigimas.

Vičiūnų vandens gerinimo įrenginių statybos buvo įtrauktos į ilgalaikius bendrovės ,,Kauno vandenys“ plėtros bei investicijų planus ir dalinai pabaigus I-mos technologinės linijos montavimo darbus, šių metų sausį jau atliekami daliniai įrenginių paleidimo-derinimo darbai.

Vandens gerinimo įrenginių nauda miestui ir rajonui

Šiuo projektu UAB „Kauno vandenys“ iš esmės sprendžia vandens kokybės užtikrinimo problemą ir ilgainiui vandens gerinimo įrenginių naudą pajaus iš Vičiūnuose esančių septyniolikos vandens gręžinių geriamąjį vandenį vartojantys Vaišvydavos, Vilijampolės, Lampėdžių, Veršvų, Marvelės, Aleksoto, Fredos, Naujamiesčio, Vičiūnų, Birutės, Žemųjų Šančių, Panemunės, Kazliškių, Rokų gyventojai.

Pasak bendrovės eksploatacijos skyriaus specialistų, pradėjus veikti pirmo etapo pabaigimo vandens gerinimo įrenginiams į juos pateks apie 10 tūkst. m³/d geriamojo vandens. Iš gręžinių vanduo tekės į aeratorių, vėliau bus filtruojamas kvarciniu smėliu ir nutekės į surinkimo sistemą – rezervuarus, iš kurių siurblių pagalba per antro kėlimo siurblines bus tiekiamas vartotojams. Specialistų teigimu, toks procesas palengva leis mažinti vandenyje esančių natūralių gamtos medžiagų – mangano ir geležies kiekį, dėl ko tinkluose mažės drumstumas ir vandens kokybė palaipsniui gerės.

„Kauno vandenų“ nuotr.

Vičiūnų vandens gerinimo įrenginių statybos vertė – daugiau kaip 6 mln. eurų. Darbus bendrovė „Kauno vandenys“ finansuoja savo lėšomis.

Dėl pirmo etapo VGĮ paleidimo-derinimo darbų galimas laikinas vandens drumstumas – tikimasi vartotojų kantrybės ir supratingumo

Pasak bendrovės specialistų, vykdant vandens gerinimo įrenginių paleidimo-derinimo darbus, gali pasikeisti vandens tekėjimo kryptis ar slėgis, kas gali sukelti laikinų nepatogumų. Nuo 2021 m. sausio 20 d. iki 31 d., galimas vandens drumstumas Panemunės, Šančių, Centro, Senamiesčio, Vaišvydavos, Rokų, Aleksoto rajonuose, o vandens slėgio svyravimai galimi Panemunėje, Šančiuose, Centre, Aleksote ir Vilijampolėje.

Bendrovė „Kauno vandenys“ dėkoja gyventojams už supratingumą ir atsiprašo už galimus nepatogumus.

Klientų aptarnavimas – 8 800 20 000

Avarinė tarnyba – (8 37) 31 35 92NAUJAUSI KOMENTARAI

Klapčiukas

Klapčiukas portretas
Kas tokie čia sakė,kad Kaunas šituo klausimu nieko nedaro?!Ar tik ne tie kur patys,tik lauko šîkìnýkus turi ir vandenį iš balos semia?!

Brudai jūs brudai

Brudai jūs brudai portretas
O kodel Aukstiesiem šančiam neduodat geresnio vandens, tik iš Petrašiūnų , kur jau 100 metu senumo vandenvietė, ten jau ir velnių galima rasti, ne tik lavonų, niekas ten nesaugo ir niekas ten netikrina. KAUNO VANDENYS ten išvis nesirodo, Petrašiūnų vandenvietė pamiršta, taip kad jos ir nebūtu.

Kažin

Kažin portretas
jeigu visi vartotojai pareikalautų, kad vandens filtrų elementų keitimas įvaduose į namus būtų vykdomas UAB "Kauno vandenys", gal tada ir vanduo būtų švaresnis su mažiau drumzlių. Dabar gi miesto Centre per 4 mėn. 10 butų name filtras ant įvado "užanka" per 4-5 mėn., o pilnai atsukus vieną čiaupą 4 aukšte slėgis krenta iki 1,5 atm ir vanduo ne teka, o tik "varva"....
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių