Dėl karantino Kauno tvarkymo darbai nestoja

Dėl šalyje įvesto karantino sulėtėjo visas gyvenimas, tačiau kai kurie darbai nenutrūksta. Mieste ir toliau vyksta įvairių gatvių tvarkymo darbai, tad ne vienoje Kauno vietoje šiuo laikotarpiu bus galima sutikti dirbančius kelininkus.

Turi užtikrinti saugumą

Šiuo metu dalis kauniečių priversti dirbti iš namų, tačiau yra tokių darbų, kurių niekaip negalima padaryti sėdint namuose prie puodelio kavos. Būtent kelininkai darbo dieną pradeda įprastu ritmu. Tačiau, nors ir darbininkai eina į darbus, turi būti pasirūpinta, kad jie turėtų kuo mažiau kontaktų su kitais asmenimis.

"Kauno diena" pasidomėjo, kaip karantino metu bus vykdomi miesto tvarkymo darbai. Savivaldybės atstovai pažymėjo, kad šioje srityje darbų tempai nelėtėja, tačiau gatves ir šaligatvius remontuojantys rangovai privalo užtikrinti saugias darbo sąlygas.

Kol kas visi rangovai vykdo darbus pagal planą.

"Miesto tvarkymo skyriaus organizuojami ir koordinuojami miesto gatvių ir šaligatvių remonto darbai vyksta. Kol kas visi rangovai vykdo darbus pagal planą. Kaip informavo rangovų atstovai – bendrovės "Kauno keliai", "Autokausta" ir "Kauno tiltai", artimiausiu metu darbus vykdys įprasta tvarka. Rangovai privalo užtikrinti savo darbuotojų ir aplinkinių saugumą. Jei bus pasikeitimų ar papildomų nurodymų, informuosime", – dienraščiui teigė Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Jis nurodė, kad šiuo metu dalyje Kauno gatvių vyksta paruošiamieji darbai, o šiek tiek vėliau prasidės didieji remontai. Kadangi miesto gatvėse sumažėjo automobilių, tikimasi, kad vairuotojai dėl vykdomų darbų didelių problemų nepajus.

Vilmanto Raupelio nuotr.

Paruošiamieji darbai

A.Pakalniškis informavo, kad šiuo metu tebevyksta Kęstučio gatvės paruošiamieji darbai. Planuota, kad važiuojamosios kelio dalies darbai turėtų prasidėti kitą mėnesį.

Ne ką mažesnis iššūkis laukia ir kitoje Kauno arterijoje. Šiuo metu Taikos prospekte taip pat jau darbuojasi kelininkai. Atkarpoje nuo Ateities plento iki Pramonės prospekto vykdomi paruošiamieji ir ardymo darbai. Kiek anksčiau skelbta, kad kitu etapu bus tvarkoma Taikos prospekto atkarpa nuo Savanorių prospekto iki A.Baranausko gatvės.

Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas informavo, kad šiuo metu jau pradėta J.Petruičio, J.Čapliko gatvių rekonstrukcija. Taip pat kelininkai dirba Griškabūdžio, Gurguolių, Dūkšto, Tyrulių, Kanalo, Naujadvario, Pagirėnų, Kalvarijos gatvėse. A.Baranausko gatvė šiuo metu tvarkoma atkarpoje nuo Radvilėnų plento iki Studentų gatvės.

Centrinėje Kauno dalyje vyksta pagrindinės pėsčiųjų gatvės – Laisvės alėjos – rekonstrukcijos užbaigiamieji darbai. Taip pat darbininkai tęsia pradėtas naujojo tilto į Nemuno salą statybas.

Dėmesys pėstiesiems

A.Pakalniškis nurodė, kad kelininkų ekipažai įvairiose miesto vietose atlieka ir šaligatvių remonto darbus, tad veiksmo Kauno gatvėse tikrai netrūksta.

Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas "Kauno dienai" vardijo, kad dabar šaligatviai įrengiami Žemaičių, Karo ligoninės, J.Basanavičiaus, Ukmergės gatvėse.

Kiek vėliau tvarkymo darbai turėtų įsisukti į šalutines Laisvės alėjos gatves, mat šiais metais numatyta tvarkyti S.Daukanto, L.Sapiegos gatves.


Šiame straipsnyje: karantinasmiesto tvarkymo darbaitvarkymo darbai KaunekoronavirusasCOVID-19 karantinas

NAUJAUSI KOMENTARAI

vat

vat portretas
Sunys loja karavanas eina....Sekmes Merui ir jo komandai..Konservai Kauno nevaldys..!!!!

...

... portretas
Darbininkui su 'karūna' šalmo nebereikia!

Kaunietis

Kaunietis portretas
Koronavirusa, matomai į salą meras nori, per penkta tilta perkelti .Savų sumanimų meras neatsisako.Tai gerai matosi, koks jis geras miesto šeimininkas,miestiečiai įvertins . Kada ir kur dar pasireikš .Be 5 tilto į sala Kaunas nekaip atrodys ,o nuplauti pinigų ir maro metu reikia.
VISI KOMENTARAI 13
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių