Atnaujintas „Dextera“ salonas – aukštos kokybės ir stiliaus etalonas

 • Teksto dydis:

„Dextera“ jau 25 metus sėkmingai padeda atrasti funkcionalius ir stilingus saulės kontrolės sprendimus. Atnaujinus įmonės saloną Kaune, Jonavos g. 260, sukurta estetiška, stilinga, funkcionali erdvė su naujausia žaliuzių, roletų, tinklelių nuo vabzdžių, terasinių markizių, pergolių bei kitų gaminių bei automatikos ekspozicija.

„Dextera“ – bekompromisės kokybės ženklas

KOG instituto duomenimis, „Dextera“ yra patikimas ir geriausiai žinomas prekės ženklas langų dekoro sprendimų rinkoje (2019 – 2020 m.). Įmonė yra klientų vertinama dėl kompetentingų darbuotojų, draugiško aptarnavimo, plataus medžiagų asortimento, patikimų tiekėjų ir inovatyvių technologinių sprendimų. Viena svarbiausių „Dextera“ lyderystės priežasčių – tai nuolatinis judėjimas į priekį, tobulėjimas. Įmonė pelnytai gali didžiuotis tuo, kad net 97 procentai klientų rekomenduoja būtent „Dexteros“ asortimentą ir paslaugas.

„Toks mūsų klientų pasitikėjimas motyvuoja stengtis dar labiau, užtikrinti kokybę ir kartu ieškoti naujų kūrybiškų sprendimų ir prisitaikyti prie individualių klientų poreikių“, – teigė įmonės mažmeninės prekybos direktorė Jurgita Andruškevičienė.

„Dexteros“ nuotr.

Stiliaus ir kokybės sintezė

„Dextera“ visuomet įsiklauso į klientų lūkesčius ir pageidavimus. Būtent dėl jų patogumo įmonė ryžosi iš pagrindų atnaujinti saloną, esantį Kaune, Jonavos gatvėje 260.

„Šį saloną minimaliai buvome atnaujinę jau pernai, tačiau atliepdami klientų poreikius, norėjome sukurti dar jaukesnę ir funkcionalesnę erdvę, kuri būtų daug patogesnė bei estetiškai patrauklesnė tiek pirkėjams, tiek architektams bei dizaineriams“, – pastebi J. Andruškevičienė. Atnaujinto įmonės salono išskirtinumas – itin gera patogumo ir estetinio patrauklumo sintezė.

Asortimentas ir estetiniai sprendimai

Naujas salonas išsiskiria patogiai išdėstyta ir plačia interjero ir eksterjero gaminių ekspozicija: nuo roletų bei žaliuzių iki markizių, fasado lamelių, pergola pavėsinių ir kitų saulės kontrolės sprendimų. Toks platus asortimentas išties vilioja – juk tiek pirkėjai, tiek dizaineriai ir architektai nori gyvai pamatyti diegiamus sprendimus, pajusti tekstūrą, įvertinti spalvines gamas.

Mūsų klientai ieško įkvepiančių idėjų, todėl siekėme sukurti motyvuojančią, kūrybišką aplinką.

„Mūsų klientai ieško įkvepiančių idėjų, todėl siekėme sukurti motyvuojančią, kūrybišką aplinką“, – teigia J.Andruškevičienė.

Atnaujintas salonas pasižymi erdvumu, minimalistiniu, pagal naujausias tendencijas įrengtu interjeru, nepretenzinga spalvų derme, sumaniomis kompozicijomis. Tai iš tiesų tinkama vieta susipažinti su įmonės siūlomais gaminiais, fiziškai paliesti pavyzdžius, gauti gyvas konsultacijas ir išsirinkti geriausiai asmeninius lūkesčius atitinkančius sprendimus.

Atnaujinti audinių katalogai

Be atnaujinto Kauno salono, „Dextera“ pristato ir naujus audinių katalogus, kuriuose galima pamatyti plačias klasikinių roletų, funkcinių roletų, diena-naktis roletų, plisuotų žaliuzių ir išparduodamų audinių kolekcijas, įmonėje gaminamų markizių audinių ir konstrukcijos spalvų pavyzdžius.

„Dexteros“ nuotr.

Atnaujintuose kataloguose pateikiami detalūs audinių techniniai duomenys, akcentuojami gaminių ypatumai, juose gausu idėjų ir inspiracijų interjero atnaujinimui. Naujieji katalogai jau netrukus pasieks visus „Dextera“ salonus.

Primename, kad „Dextera“ savo klientams suteikia ir papildomas nemokamas paslaugas – dizainerės konsultaciją ir galimybę išsikviesti konsultantą į namus, kuris atsiveš ir audinių katalogus, išmatuos ir padės išsirinkti jums tinkamiausią sprendimą.NAUJAUSI KOMENTARAI

Bet kad jie patys nieko negamina

Bet kad jie patys nieko negamina portretas
Viskas gaminams Lenkijoj jie tik parduoda

Ar vis dar

Ar vis dar portretas
Atlyginimai vokeliuose mokami?

Pagaliau

Pagaliau portretas
Galima bus kaip normaliuose interjero salonuoje pasižėti gyvai kaip atrodo, ne tik is papkes su imautem.
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių