Atnaujinamas dar vienas Kauno policijos komisariatas

 • Teksto dydis:

Sausio 25 d. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) vadovybė simboliškai perdavė Kauno miesto Nemuno policijos komisariato, įsikūrusio Juozapavičiaus pr., raktus būsimiems laikiniems šeimininkams – įmonei „Vilungės statyba“.

Netrukus policijos pastatas bus pritaikytas jungtiniam komisariatui, jame darbuosis beveik šimtas policijos pareigūnų. Planuojama, kad numatyti remonto darbai tęsis pusantrų metų – patalpos bus atidarytos 2023 metų viduryje.

Šio išskirtinio, iš fasado paveldosauginio pastato remonto darbai, planuojama, prasidės visai netrukus – šią savaitę iš komisariato jau išsikėlė čia dirbę policijos pareigūnai, tad perdavus raktus laikiniesiems šeimininkams, jie įrenginės statybvietę ir ruošis pirmiesiems darbams.

Sutartis dėl Nemuno policijos komisariato remonto pasirašyta 2021 metų gruodžio 9 d.

Pastato remonto darbų, kurių pagrindinis tikslas – pritaikyti šį pastatą jungtiniam komisariatui, vertė sieks apie 1 mln. eurų.

Kolektyvas labai laukė šios akimirkos.

Po renovacijos pastate vėl įsikurs ir dirbs Nemuno komisariatas. Nors šis jungtinis komisariatas 2021 metų lapkritį atšventė vienerių metų gimtadienį, tačiau iki šiol šio komisariato pareigūnai dirbo dviejuose skirtinguose pastatuose – vienas jų A. Juozapavičiaus pr., kitas – Kęstučio g.

Po 1,5 metų Nemuno policijos komisariato pareigūnams žadamos geresnės darbo sąlygos – jie įsikurs atnaujintame ir moderniame policijos komisariate.

Kol A. Juozapavičiaus pr. esančiame komisariate darbuosis statybininkai, čia dirbę policijos pareigūnai prisijungs prie likusių kolegų ir laikinai persikels į Kestučio g. bei Laisvės al. esančius policijos pastatus.

„Labai džiaugiamės, kad mūsų Nemuno policijos komisariate taip pat pradedamas ilgai lauktas ir labai reikalingas projektas, o kitais metai komisariato pareigūnai galės dirbti viename pastate. Taip bus lengviau organizuojamas darbas, pareigūnai galės pagelbėti šalia esantiems kolegoms. Manau, kad atnaujintas komisariatas papuoš ne tik Šančius, bet ir visą Kauno miestą“, – teigiamais pokyčiais džiaugėsi Kauno apskr. VPK viršininko pavaduotojas Giedrius Klimavičius.

Giedrius Klimavičius/Kauno policijos nuotr.

Šių pokyčių laukė ir patys policijos pareigūnai. „Reikėjo susitaikyti su mintimi, kad du komisariatai tapo vienu, tačiau kuriam laikui liko veikti dviejuose pastatuose. Kolektyvas labai laukė šios akimirkos“, – sakė Kauno apskr. VPK Nemuno policijos komisariato viršininkė Jolita Dockienė.

Nuo sausio 24 d., dėl remonto darbų A. Juozapavičiaus pr. 17, Nemuno policijos komisariato pareigūnai įsikūrė Kęstučio g. 42 ir Laisvės al. 11. Gyventojus šio komisariato 1-ojo ir 2-ojo Veiklos skyrių pareigūnai priims adresu Kęstučio g. 42.NAUJAUSI KOMENTARAI

Angelas-sargas.

Angelas-sargas. portretas
O Jūs Žilvinai Ručį mūsų neįžeidinėkite,nes kaip Jus prievartaus Jūs garantija kreipsitės į policiją,kaip Jūs pavadinome parazitų gaują.Taip,kad aprimkite ponas Žilvinai...

Lietuvis..***

Lietuvis..*** portretas
Čia įžvelgiu yra komentarčikų,kuriems rūpi net restoravimo darbų kainos.Gant įdomūs pasidarė šiuo laikotarpiu žmonės,manau tas karonas daugeliui protą supy-py padarė.

Anonimas

Anonimas portretas
GERAI būtų , kad prie šio atnaujinimo pridėtų ir atnaujintų [ atrestauruotų ] kaimynystėje likusią nesutvarkytą rusų paliktą ,o mūsiškių "sužalotą" kazarmą. Būtų komisariatas dviejuose pastatuose.
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių