Trankiu vakarėliu Kauno rajone pradėtas kultūros sostinės programos uždarymas

Įspūdingu renginiu po atviru dangumi Kauno rajone pradėtas keturias dienas truksiantis paskutinysis „Kaunas 2022“ nuotykis. Dalyvauti jame kviečiami kauniečiai, rajono gyventojai ir kitų miestų svečiai.

Padovanojusi daugiau nei 1500 renginių ir iniciatyvų, „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ kelionė artėja link finišo tiesiosios. Ypatingus metus vainikuosiantys renginiai startavo jau šiandien ir truks keturias dienas. Trečioji Šiuolaikinio Kauno mito trilogijos dalis „Sutartis“ prasidėjo iškilminga „Kaunas ir Kauno rajonas – Europos kultūros sostinė 2022“ padėkų ceremonija, kuri svečius subūrė Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje. Dalyvauti čia galėjo tik kviestiniai asmenys. Oficialiosios dalies metu į susirinkusiuosius kreipėsi kultūros ministras Simonas Kairys, Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, kiti savivaldybės atstovai, menininkai, bendruomenės nariai. Vėliau, vienas po kito į sceną buvo pakviesti visi tie, kurie prisidėjo prie veiklų Kauno rajone.

„Jeigu šiandien esate su mumis, reiškia, buvote svarbia dalimi šios kultūrinės kelionės, už kurią nuoširdžiai norime padėkoti“, – išvardinęs visus nusipelniusiuosius, renginio vedėjas kvietė juos į sceną atsiimti padėkų. Po oficialių kalbų veiksmas persikėlė į lauką, kur jau netrukus buvo užkurtas tikras vakarėlis.

Vyčio Šulinsko nuotr.

„Penkis metus trukusi Kauno ir Kauno rajono kelionė iš laikinosios į šiuolaikinę Europos kultūros sostinę baigėsi. Šis „Sutarties“ savaitgalis yra paskutinė galimybė dalyvauti „Kaunas 2022“ renginiuose“, – prieš pasirodant ypatingiems vakaro svečiams, po Raudondvario dvaro teritoriją sklandęs Ryčio Zemkausko balsas kvietė susitelkti arčiau scenos.

Jau netrukus susirinkusiuosius pasveikino atlikėjai iš Estijos „Merimell“, svečiai iš Slovakijos „Bulp“ ir ryškiausia vakaro žvaigždė „Ten Walls“. Vakarėlyje po atviru dangumi nestigo šviesų, muzikos, judesio ir pramogų.

Visi norintys galėjo pasidairyti ir kartu pasidžiaugti „Kaunas 2022“ programos rezultatais, kuriuos reziumavo fotoinstaliacinė paroda. Azartiškiausi šventės dalyviai buvo kviečiami šachmatų partijai, rankos taiklumo rungtims, „Jenga“ ir orientaciniam žaidimui.

Pamiršę savo telefonus galėjo pasinaudoti proga ir pasidaryti asmenukę ant vaizdo platformos.NAUJAUSI KOMENTARAI

Joris

Joris portretas
Puota maro-karo UKRAINOJE metu,kai visi prašomi aukoti šiai valstybei,Negi gaila merui ne savo pinigų....Makūno devizas ,,reklama aukščiau visko,, ir toliau sėkmingai įgyvendinama.

Ginri, Saugoti, Padėti

Ginri, Saugoti, Padėti portretas
kai reiks ginti savivaldybe tikrai gales tiktai kviestiniai asmenys

jo

jo portretas
satanistai.
VISI KOMENTARAI 8

Galerijos

Daugiau straipsnių