A. Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ kviečia į koncertą Pažaislyje

  • Teksto dydis:

Rugpjūčio 25 d. 19 val. į projekto „Pažaislio liepų alėjos vakarai“ koncertą muzikos gurmanus kvies grupė „Skylė“ akustiškai.

Savitą muzikinę ir poetinę erdvę vienuolyno apsuptyje sukurs grupės branduolys. Dainų autoriams ir atlikėjams Rokui Radzevičiui (akustinė gitara, vokalas) ir Aistei Smilgevičiūtei (vokalas) akordeonu pritars Mantvydas Kodis, bosine gitara – Enrikas Slavinskis.

Kūrybinis sambūris „Skylė“ susikūrė Vilniuje 1991-aisiais, Lietuvos istorinio lūžio metu. Dar ištakose suformuluoti pagrindiniai principai – alternatyvios muzikinės ir poetinės minties, paremtos filosofija, mitologija ir istorija, sklaida – nepakito iki šių dienų. Grupės kūrybiniame bagaže jau daugiau nei dvidešimt albumų, tarp kurių ir muzika reginiams-spektakliams. Su pagrindinės vokalistės Aistės atėjimu 1997-aisiais muzikiniame ir tekstiniame audinyje išryškėjo gaivališka baltiškoji linija. Instrumentuotę nuolat spalvina akustiniai instrumentai. Grupės lyderis R. Radzevičius „Skylės“ veiklą yra praplėtęs iki bendradarbiavimo kuriant aplinkos teatro spektaklius bei roko operas, o jo sugebėjimas uždegti idėja yra įtikinęs ir patraukęs kurti kartu ne vieną talentingą asmenybę. Grupė bei atskiri jos nariai už savo veiklą yra pelnę įvairių pripažinimo ženklų, o už albumą „Broliai“ Prezidentės Dalios Grybauskaitės buvo apdovanoti ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliais.

Koncerte skambės laiko patikrintos ir klausytojų pamėgtos rinktinės dainos. Taip pat grupė ketina atlikti ir naujausius kūrinius iš paskutiniojo žemaitiško albumo „Gervaza dūzgės“ bei papasakoti kiekvienos jų istoriją.

Savitas poetinis–muzikinis eliksyras roko muzikos pagrindu su gaivališka baltiška linija laukia visų, susirinkusių į „Pažaislio liepų alėjos vakarų“ koncertą.

Į renginį bus įleidžiami tik galiojantį galimybių pasą turintys klausytojai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Aš portretas
Puiki grupė. O čia burnojantys kaitinat orą be reikalo, nei jūs eitumėt, nei klausytumėt...

Aja

Aja portretas
Priklausys nuo oro.O labai norėtųsi ir išgirsti,ir pamatyti,nes ši grupė tikrai verta gerų žodžių.Visada malonu jos klausyti.Geriau būtų,jei tie koncertai,esantys toliau nuo centro,vyktų kokią valandą anksčiau.

kamstis

kamstis portretas
taigi nemegstate jus paprastu zmoniu tai klausykites save vieni ...
VISI KOMENTARAI 8

Galerijos

Daugiau straipsnių