„Romuvos“ lauko kinas vėl kviečia mėgautis kino filmais po atviru dangumi

  • Teksto dydis:

Jau tradicija tapęs „Romuvos“ lauko kinas kviečia kauniečius ir miesto svečius į jaukias filmų peržiūras gryname ore. 2016 metais pradėta iniciatyva šiemet vėl sugrįžta į žiūrovų pamėgtą Nacionalinio Kauno dramos teatro Mažųjų scenų kiemelį (Kęstučio g. 62). Čia visą vasarą antradieniais – šeštadieniais lankytojus pasitiks nuotaikingi filmai šiltų švieselių apsuptyje.

Lauko kino seansai skatina nepamiršti gerų filmų net ir atostogų, saulėto sezono metu. Peržiūros kviečia turiningai praleisti šiltus vasaros vakarus mėgaujantis tiek geru oru, tiek kinu. Lankytojus džiugina laisva, neformali renginių atmosfera, o žiūrėti filmus dar patogiau leidžia specialiai seansams pagaminti minkštasuoliai.

Atidžiai paruoštas filmų repertuaras siūlo atrasti ne tik rinką užkariavusį amerikietišką, bet ir kokybišką europietišką kiną. Seansuose žiūrovai atras tiek naujausių filmų premjeras, tiek žiūrovų simpatijas jau užsitarnavusias komedijas, vasariškas dramas ir kvapą sulaikyti priversiančius trilerius.

Tradicija tapęs „Romuvos“ lauko kinas kviečia kauniečius ir miesto svečius į jaukias filmų peržiūras gryname ore. Organizatorių nuotr.

Šiais metais „Romuvos“ lauko kino partneriais tampantys šviežių vaisių sulčių produktų gamintojai „SUN365“ kiekvieną ketvirtadienį visus žiūrovus nemokamai vaišins ledais.

Lauko kino seansus rasite čia.NAUJAUSI KOMENTARAI

Manau

 Manau  portretas
Aplinka košmariška,kaip gyvulių - kiaulių aptvaras . Praradome grožio pojūtį.

Ui

Ui portretas
Tai kieno te visi pastatai, kathuose niekas negyvena?

tik

tik portretas
kas ji ziures kai saule p;leskins i akis jau visai nuvaziavot nuo /koto/ ????z=0
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių