Festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ skelbia pirmąsias žvaigždes

 • Teksto dydis:

Didžiausiu šių metų muzikos festivaliu pretenduojantis tapti „M.A.M.A. vasara 2021“ skelbia pirmąsias žvaigždes.

Kaip praneša organizatoriai, įspūdingą skaičių Lietuvos atlikėjų ir grupių subursiantis festivalis vyks Raudondvaryje – vienoje gražiausių Lietuvos vietų. Rugpjūčio 28 d. rengiamame muzikos festivalyje įspūdingus pasirodymus surengs populiarioji grupė „The Roop“, viena geriausių šalies atlikėjų Jazzu, reperiai „G&G Sindikatas“, energingasis Vidas Bareikis, neseniai su įrašų kompanija „Warner Music Group“ kontraktą pasirašęs DJ Jovani, žavioji dainininkė Jessica Shy, matematinio roko grupė „Jautì“, nuoširdumu užburianti Gabrielė Vilkickytė ir daug kitų Lietuvos grupių bei atlikėjų.

Pasak visų atlikėjų, pasirodymai festivalyje „M.A.M.A. vasara“ yra įsimintina vasaros uždarymo šventė, kurioje gera koncertuoti didelei miniai muzikos gerbėjų, bet ir susitikti su daugybe scenos kolegų.

Jazzu teigimu, tai bus geriausias vasaros uždarymas, kuriame nuskambės ir ne vienas naujas dainininkės kūrinys.

„Širdyje labai gera, kad grįžta scenos, koncertai, menas ir kultūra. Pristatysime ir porą naujų dainų iš būsimojo albumo, kurį jau pradėjau įrašinėti. Būsime su visa grupe bei daugybe kitų atlikėjų, tad tai bus geriausias vasaros uždarymas. Labai laukiu šio gyvo mūsų susitikimo festivalyje!“ – kviesdama į festivalį džiaugėsi Jazzu.

 

 

Geltonąją bangą šiais metais sukėlusi grupė „The Roop“, festivalyje pasirodys pirmąjį kartą, tad džiaugiasi ir tikina, kad surengs tikrą diskoteką Raudondvaryje.

„Džiaugiamės, kad galėsime pasirodyti šioje unikalioje vietoje. Dar kartą padėkosime net už keturias muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ statulėles bei surengsime tikrą diskoteką, kurioje visi pasijus „on fire“, – tikino grupės „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius.

 

„The Roop“ – „Discoteque“: https://youtu.be/CWqrdzNoBKA Embedded:

 

Ne vieną kartą šiame renginyje pasirodęs energingasis V. Bareikis teigia, jog tai tampa tradicija, be kurios neįsivaizduoja vasaros.

„Džiaugiuosi, kad pasirodymas „M.A.M.A. vasara“ festivalyje jau tampa tradicija. Tradicija griausmingai užbaigti vasarą, susitikti su daugybe atlikėjų vienoje scenoje ir minia muzikos gerbėjų. Pažadu, kad ir šiais metais užkursime tikrą vakarėlį šiame, tikriausiai, didžiausiame pastarojo meto renginyje“, – džiaugiasi Vidas Bareikis.

 

 

Organizatoriai primena, kad bilietų skaičius yra ribotas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Vidas

Vidas portretas
Mamma mia.... na ir asmenybių susibėgimas.

Mumu

Mumu portretas
Vemsiu

Klausimėlis

Klausimėlis portretas
O kas ta,kuri žaizduotu antakiu ir visiškai nuskusta stovi nei nuoga,nei apsirėdžiusi?
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių