Robotai-uostytojai įspėja apie blogą burnos ar pėdų kvapą

Visai neseniai pasaulį išvydo du robotai, kurie buvo sukurti specialiai tam, kad nesikuklindami galėtų įspėti savo šeimininką, kai šiam jau privalu pasikeisti kojines ar išsivalyti dantis.

Japonų mokslininkų sukurtas moteriškos išvaizdos humanoidas ir robotas-šuo gali užuosti žmogaus burnos ar pėdų kvapą, jį įvertinti ir pažerti kandžių komentarų, skatinančių kuo greičiau griebtis priemonių – išsivalyti dantis ar pasikeisti kojines.

Humanoidė Kaori-chan – rudaplaukė, mėlynų akių robotė. Papūtus jai į veidą ji išanalizuoja burnos kvapą ir įvertina jį skalėje nuo vieno iki keturių, rašo weirdasianews.com.

„Kvepia citrinomis“, – ištars Kaori-chan, jei burnos kvapas pasirodys esąs geras.

Jei burnos kvapas neįtiks, ji reaguos griežčiau. Galima sulaukti komentarų nuo „Fui! Tavo burnos kvapas – bjaurus!“ iki „Pavojus! Pavojus! To jau neįmanoma ištverti!

Robotas-šuo, vardu  Shuntaro-kun, sukurtas įvertinti pėdų kvapą. Jis nekalba, bet fone skambant „Simfonijai nr. 5“ pauosto kojas ir atitinkamai nuo kvapo reaguoja: meiliai prisiglaudžia, loja, palinksta prie žemės ir ima urgzti arba krenta, apsimesdamas negyvu.


Šiame straipsnyje: robotaskvapassmarvė

NAUJAUSI KOMENTARAI

rj

rj portretas
bet galvyte tai grazi padaryta
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių