Astrologinė prognozė gegužės 30–birželio 5 d.

AVINAS

Prasideda jaunatis, vadinasi, jūsų komentarai nepraslys be padarinių. Galima nauda per reklamą, įvairius kontaktus. Nuo trečiadienio ypač atsargiai elkitės su ugnimi, technika ir kelyje, saugokite savo turtą. Tiktų atsidėti namų reikalams. Venkite triukšmingų susiėjimų. Savaitgalį nestigs energijos. Tikėtini užsiėmimai, kurie suteiks džiaugsmo.

JAUTIS

Jums labai rūpės turtiniai ir piniginiai reikalai, įvairūs pirkiniai. Regis, prasidedant jaunačiai, ir patys geriau suvoksite, ir kiti pamatys, ką esate sukaupę, ko nusipelnę. Savaitės viduryje padaugės veiklos, jeigu ji susijusi su žiniasklaida, mokslu, logistika. Savaitgalį planavote ramų, šeimynišką, tačiau galimi netikėtumai.

DVYNIAI

Galite pradėti naujus startus. Jaunatis gali suveikti kaip paleista spyruoklė ir pagreitinti planų įgyvendinimą. Regis, noriai bendrausite su draugais, giminaičiais, kolegomis. Savaitgalį būsite linkę daug kalbėti, mokyti kitus. Su kitų pagalba kažką galite nuspręsti dėl turto, pinigų. Stenkitės atskirti gerus patarimus nuo niekam tikusių.

VĖŽYS

Savaitę pradėkite ramiai, susikaupę, intuityviai sekdami situaciją ir savo norus, tikslus. Tai padės tinkamai formuoti naujus planus ir pajusti, kaip galite juos įgyvendinti. Susidūrę su priešiškais žmonėmis, pasitelkite kantrybę, santūrumą. Labiau rūpinkitės sveikata. Tiktų užsiimti menine kūryba, labdaringa veikla. Antroje savaitės pusėje tiktų tvarkyti turto, reklamos, komercinius reikalus. Savaitgalį mėgausitės gardžiu maistu, komfortu, poilsiu. Gali būti, kad norimą prekę įsigysite palankia kaina.

LIŪTAS

Šią savaitę pradėsite intensyviai bendraudami. Regis, lengvai pelnysite palankumą. Pravartu aptarti ateities planus. Tai gali reikšti tam tikrą naują pradžią. Labiau rūpinkitės sveikata, mityba. Nekreipkite dėmesio į apkalbas. Leiskite kitiems būti tokiems, kokie jie yra, tačiau nesuteikite jiems galios negatyviai jūsų paveikti. Savaitgalį praleiskite ramiai.

MERGELĖ

Numatomi rimti pokalbiai su viršininkais, politikais ar pareigūnais. Svarbu žinoti, ko siekiate, nes po truputį jau formuojate naujas gaires. Galimas rimtas dalykinis pasiūlymas. Savaitės viduryje būsite nusiteikę bendrauti. Savaitgalį tikriausiai būsite kiek atitrūkę nuo realybės, linkę nerti į svajones, meditacijas ar meninę kūrybą.

SVARSTYKLĖS

Galite susidomėti tarptautiniais projektais, kelionėmis, nauja veikla arba filosofine teorija. Regis, gausite svarbių žinių iš užsienio ar oficialios institucijos. Savaitės viduryje siekius stengsitės įgyvendinti nesiskaitydami su priemonėmis. Vertėtų kontroliuoti savo kalbą ir veiksmus. Savaitgalį seksis megzti pažintis, reikštis tarp draugų.

SKORPIONAS

Būsite labai įžvalgūs ir viską apskaičiuojantys. Tinkamas sprendimas gali lemti ilgalaikę sėkmę. Savaitės viduryje jau būsite linkę filosofuoti apie gyvenimo prasmę, politikuoti. Galbūt susitiksite su žmogumi, kartu vykusiu į kelionę ar turinčiu bendrų ateities planų. Savaitgalį jūs sugebėsite kažkuo pranokti savo ir aplinkinių lūkesčius.

ŠAULYS

Savaitės pradžia svarbi seniems santykiams užbaigti arba naujiems pradėti. Jeigu aktualu, kreipkitės dėl įsidarbinimo ar teisinės konsultacijos. Pravartu aptarti naujus planus. Savaitės viduryje turbūt neišvengsite kalbų apie krizes. Emocinių išgyvenimų gali sukelti seksualinės, psichologinės, finansinės problemos. Savaitgalį veršitės kuo toliau nuo rutinos.

OŽIARAGIS

Skubėkite pabaigti senus įsipareigojimus. Prasidėjus jaunačiai, į jūsų sąmonę jau skverbsis naujas polėkis. Būsite nusiteikę darbui ir naujam įsidarbinimui, sveikatos patikrai ir pan. Savaitės viduryje stresinių situacijų gali kilti namuose. Savaitgalį nelengva bus apsispręsti, kas naudingiau ir patogiau, jei teks pirkti apdailos medžiagų, komforto prekių.

VANDENIS

Būkite labai atsakingi, pareigingi, jeigu dirbate su vaikais, priimate sprendimus dėl jų ateities. Turbūt patirsite sėkmės akimirkų, užsiimdami kūrybine veikla, organizuodami renginius ar juose dalyvaudami. Galite gauti pakvietimą į interviu ar pasimatymą. Savaitgalį bus neramu. Itin jautri aktualija – santykiai ir pinigai.

ŽUVYS

Šią savaitę pradėkite be negatyvių emocijų, nes jaunaties momentas gali užfiksuoti emocinį foną ilgesniam laikui. Sugebėkite nusileisti, pasielgti korektiškai, venkite svaigalų, tuomet pasieksite žymiai daugiau ir išvengsite galimos problemos. Savaitės vidurys žada daugiau aistros, kūrybingumo, humoro. Prioritetą skirkite vaikams, saugokite juos nuo pavojų.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių