Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (spalio 11 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė spalio 11-ajai, pirmadieniui.

AVINAS. Galite sulaukti žinių, susijusių su finansinėmis, teisinėmis, švietimo perspektyvomis ir pan. Palaikymo ir supratimo galite tikėtis iš nepažįstamų žmonių ar specialistų.

JAUTIS. Būsite pakankamai pastebimi ir vertinami, tačiau jums norėsis dar daugiau naudos, pagarbos. Galbūt gausite neblogą finansinį pasiūlymą arba sugebėsite naudingai eksploatuoti kitus.

DVYNIAI. Norėsis aktyviau veikti profesijos srityje, versle. Tačiau teks paisyti kitų žmonių interesų ir nustatytų taisyklių. Klausimų gali kilti dėl asmeninių santykių, konkurencijos arba dėl finansų, mokesčių.

VĖŽYS. Darbe galimos reformos, naujovės. Gerai apsvarsčius, viską įvertinus, šiandien galima priimti puikius dalykinius sprendimus. Galite sudaryti naudingą sutartį, pagerinti savo įvaizdį.

LIŪTAS. Tikriausiai energetinis fonas šiek tiek pasikeis, taps lengviau dirbti, bendrauti ir kreipti reikalus norima linkme. Regis, panorėsite išbandyti savo jėgas, populiarumą. Jaudinamų įspūdžių galbūt suteiks meilės ar aistros objektas.

MERGELĖ. Užplūs prieštaringos mintys bei nuotaikos. Būsite linkę daug dirbti, kad negalvotumėte apie asmenines problemas. Vakare skirkite kuo daugiau malonaus dėmesio mylimam žmogui, vaikams.

SVARSTYKLĖS. Šiandien puikiai susivoksite įvairiose situacijose ir gebėsite susitarti dėl aktualių jums dalykų, gauti informacijos. Jeigu kyla kliūčių, nevenkite pasikalbėti su reikalus paveikti galinčiu asmeniu, rėmėjais.

SKORPIONAS. Regis, pajusite įkvėpimą imtis naujų darbų, verslo sumanymų, įsigyti madingų daiktų. Galimas pasiūlymas dėl geresnio darbo, būsto, nuomos ar pan.

ŠAULYS. Ši diena turėtų būti gana įdomi. Jus prisimins seni draugai, galite užmegzti reikšmingą pažintį, sulaukti reikalingos pagalbos arba rimtų pažadų, padrąsinimų. Turėkite omenyje, kad tarpusavio susitarimai jus įpareigos.

OŽIARAGIS. Norėsis atsipalaiduoti, nieko neveikti, tačiau to padaryti nepavyks – atsiras įvairių rimtų reikalų, rūpesčių. Tikriausiai bus sunku aukoti bet kokius savo interesus, prisitaikyti, nusileisti.

VANDENIS. Regis, stengsitės kontroliuoti situaciją ir kitus žmones, spausti save ir juos aktyvesnei veiklai. Taigi, iki vakaro nuveikto darbo rezultatai jau turėtų džiuginti, bet mylimam žmogui jūsų dėmesio gali pristigti.

ŽUVYS. Būsite gana praktiški, racionaliai mąstantys, organizuoti, bet tuo pačiu stengsitės aprėpti ir gauti daugiau nei įmanoma. Galite sulaukti siūlymo keisti darbo vietą, metodus, imtis neatidėliotinų reformų.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių