Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (sausio 19 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė sausio 19-ajai, antradieniui.

AVINAS. Regis, jus traukia naujovės, egzotika. Būsite linkę elgtis beatodairiškai, rizikingai kažko siekti bet kokia kaina. Jūsų keistas noras gali išsipildyti, tačiau tai nebūtinai nuves į gera.

JAUTIS. Dėl nuo jūsų nepriklausančių priežasčių gali pasikeisti kai kurie svarbūs planai. Gerai jausitės tik niekieno nevaržomi. Kol kas nekelkite aukštų reikalavimų nei sau, nei kitiems. Saugokitės sukčių ir patys nesukčiaukite.

DVYNIAI. Tikriausiai jums pavyks išsaugoti reputaciją ir pasiektas pozicijas, kad ir kaip to nenorėtų jūsų priešininkai. Nusimato rimtas pokalbis, diskusija, susirinkimas. Daug galite sužinoti per tarpininkus, draugus.

VĖŽYS. Vadybinė, finansinė atsakomybė gali sukelti didelį vidinį nerimą bei nesveiką įtampą. Darykite kompromisus tik ten, kur tai neatsigręš negatyviu aspektu. Šiuo atveju su kuo nors susipykti būtų geriau, nei nusileisti ir nukentėti.

LIŪTAS. Svajosite apie dalykus, nutolusius nuo kasdienybės, apie keliones, šlovę, karjerą. Gali pasirodyti, kad ne viskas taip paprasta, kaip manėte. Tikėtini kontaktai su išskirtiniais, originaliais žmonėmis.

MERGELĖ. Viskas seksis gana gerai, jeigu sugebėsite be trikdžių tvarkyti sudėtingus verslo, finansinius reikalus. Situacija gali priversti kurti planus, susijusius su darbo ar aplinkos pakeitimu, sveikatos procedūromis.

SVARSTYKLĖS. Regis, apie nieką negalėsite galvoti, išskyrus asmeninius santykius. Emocijos banguote banguos – tai pakilimas, tai nuosmukis, skaudžios abejonės. Galimi nesusipratimai. Jeigu taikysitės, laviruosite, seksis kiek geriau.

SKORPIONAS. Darbai veikiausiai vyks su trikdžiais. Gali atsirasti nenumatytų išlaidų, galbūt ką nors reikės taisyti, remontuoti. Galimas rūpestis, susijęs su artimu žmogumi ar augintiniu – jo elgesiu arba sveikata.

ŠAULYS. Šiandien norėsis įsijungti į kokią nors aktyvią veiklą, mėginti laimę scenoje ar kt. Problemų gali sukelti vaikai, gerbėjai. Lengva pasiduoti netinkamoms pagundoms.

OŽIARAGIS. Padidės emocinis jautrumas, nepasitenkinimo jausmas savimi ir aplinka. Norite ar nenorite, jums teks tvarkyti buitinius reikalus, padėti artimiesiems, kalbėti apie problemas su šeimos nariais. Saugokite vaikus.

VANDENIS. Regis, jūsų žodis bus svarus, sumanymai verti dėmesio, o pašnekovai – įdomūs. Tai, ką sužinosite, gali jus kažkaip įpareigoti. Visgi svarbu pasitikrinti, ar informacija, kuria remiatės, yra patikima. Juk nenorite suklaidinti savęs bei kitų.

ŽUVYS. Viskas bus gerai, jeigu nesistengsite gauti to, ko nenusipelnėte, ir nenumosite ranka į kasdienius darbus. Pravartu peržiūrėti šeimos biudžetą, visų jos narių poreikius, apgalvoti pirkinius. Atsargiai kelyje, nes gresia avarijos.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių