Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (sausio 12 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė sausio 12-ajai, antradieniui.

AVINAS. Diena gali būti emociškai įtempta, kupina rūpesčių. Tikriausiai nervins rutina ir norėsis įvesti kitokią tvarką. Norai geri, bet blogai veiks kritika, trukdymai iš šalies.

JAUTIS. Daug emocijų, chaoso ir mažai konkretumo. Kai kuriems jūsų planams nepritariama ir tai skatina nerimauti, piktintis. Nieko gero neduos per didelis maištingumas. Saugokitės traumų.

DVYNIAI. Įtampa augs srityse, susijusiuose su draudimu, paveldėjimu, skolomis. Nemalonios staigmenos galite tikėtis iš dominančio asmens ar verslo partnerio.

VĖŽYS. Iš dalykinių partnerių ir net konkurentų galėsite šio to pasimokyti. Tačiau bus nelengva, nes teks derinti skirtingus interesus. Gali būti, kad kai kas susipainios ir asmeniniuose santykiuose. Galbūt įsivelsite į meilės trikampį.

LIŪTAS. Turėsite nemažai darbo, komplikuotų reikalų. Jeigu sveikata leis, suskubsite juos tvarkyti iš pat ryto. Stengsitės užbaigti būtinus įsipareigojimus, pratęsti ar sklandžiai nutraukti dalykines sutartis. Dėl netikėtų aplinkybių kai kas strigs. Saugokitės traumų.

MERGELĖ. Labai daug jums reikš asmeniniai santykiai, meilė, pomėgiai. Tam tikra prasme būsite linkę rizikuoti, o tai gali pakenkti stabilumui ir sveikatai. Jeigu turite vaikų, turbūt ypač rūpės jų poreikiai, savijauta bei perspektyvos.

SVARSTYKLĖS. Ši diena nepalanki naujovėms, rizikai, pažadams bei naujiems įsipareigojimams. Pasistenkite užbaigti senus darbus bei išsaugoti tai, ką dabar turite.

SKORPIONAS. Pravartu įvertinti rezultatus, daug ką aptarti, pratęsti sutartis. Verslo, nuosavybės reikaluose nepasikliaukite pirmu impulsu. Regis, nepajėgsite atsispirti meilės pagundoms arba nepigiems partnerio ar vaikų įnoriams.

ŠAULYS. Pokalbiai suksis apie pirkinius, veiklos ar verslo rezultatus. Pravartu peržiūrėti sutartis, suderinti sąlygas, susijusias su įkainiais, apmokėjimu, kreditavimu ar lizingu. Saugokite savo ir kitų sveikatą.

OŽIARAGIS. Būsite emocionalūs ir neramūs. Net santūriausieji iš jūsų patirs stiprių pagundų, susijusių su meile ar galimu praturtėjimu. Stenkitės rasti aukso vidurį ir protingai įvertinti savo galimybes.

VANDENIS. Šiandien kai kam iš jūsų rožinės iliuzijos trumpam paslėps realybę. Norėsis daug ką keisti, galite elgtis neįprastai. Lengva bus supainioti iliuzijas su tikrove. Nekokia diena sveikatai. Saugokitės infekcijų, traumų, neaiškių vaistų.

ŽUVYS. Galite sulaukti priekaištų dėl per didelio atsipalaidavimo. Gali būti pareikalauta daugiau tvarkos, disciplinos ir patikimos informacijos. Visgi jums bus nelengva susigaudyti, kas yra tikra ir kuo galima pasitikėti. Nežiopsokite kelyje.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių