Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (rugsėjo 8 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė rugsėjo 8-ajai, trečiadieniui.

AVINAS. Drauge su kitais šiandien galite nemažai nuveikti, aptarti svarbius reikalus, pasidalinti idėjomis. Plėsis bendraminčių ratas, gali atsinaujinti pažintis su jums svarbiu asmeniu.

JAUTIS. Šiandien kai ką produktyvaus nuveiksite darbe arba gausite naujas pareigas. Jums padės ir išaugusi energija, ir kolegiškas solidarumas. Būsite stebėtinai disciplinuoti ir tvarkingi. Galbūt įsigysite naują drabužį, darbui ar namų ūkiui reikalingą daiktą.

DVYNIAI. Gana pozityvi, produktyvi ir netgi smagi diena. Jeigu norite pripažinimo, komplimentų, nevenkite dėmesio. Demonstruokite savo talentus, privalumus. Jeigu esate įsimylėję, galite sulaukti norimo atsako.

VĖŽYS. Šiandien ramybės neduos kai kurie opūs klausimai. Regis, suksite galvą, kaip užlopyti asmeninio biudžeto skyles ar labiau praturtėti, pagerinti gyvenimo sąlygas. Galbūt rasite papildomą gerovės šaltinį.

LIŪTAS. Nedelsdami spręskite aktualius reikalus. Neblogas metas sudaryti sutartis, derėtis, tartis, reklamuotis, megzti pažintis. Būsite nusiteikę bendrauti, smalsauti.

MERGELĖ. Regis, jums šiandien seksis prekiauti, sudaryti komercines, nuomos, tiekimo sutartis. Didelė tikimybė, kad įsigysite suplanuotus pirkinius, susitarsite dėl kredito, užstato ar pan.

SVARSTYKLĖS. Nors nelengvai valdysite emocijas, tačiau gana racionaliai spręsite praktinius reikalus bei aiškiai žinosite, ko norite ir siekiate. Regis, labai tinkamai auklėsite vaikus, teisingai nustatysite ribas.

SKORPIONAS. Tikriausiai domėsitės medicinos aktualijomis, menu, okultiniais dalykais. Aktyvus ir paviršutiniškas bendravimas ypač vargins. Galbūt gili įžvalga ir intuicija jums padiktuos rimtos problemos sprendimą.

ŠAULYS. Šiandien pajusite didesnį kolektyvo palaikymą, bendrą nuotaikingą pagyvėjimą. Kalbėkitės, jeigu norite įgyti sąjungininkų ar sumažinti kažkieno priešiškumą. Viskas vyks civilizuotai ir bus perspektyvu.

OŽIARAGIS. Nuo šiandien jau nusiteikite rimtiems darbams. Galbūt teks prisiimti didesnę atsakomybę. Kreipkitės, jeigu jums reikalingi specialūs leidimai, patentai ar kitokie oficialūs dokumentai. 

VANDENIS. Šiandien galite pradėti galvoti apie svarbias permainas. Jeigu gausite pasiūlymą leistis į stažuotę, konferenciją ar pan., ilgai nedvejokite. Vizituokite įtakingus asmenis, imkitės didesnės atsakomybės, tvarkykite įvairius dokumentus.

ŽUVYS. Nerimo gali kelti skolų, kitų finansinių įsipareigojimų klausimai. Pasistenkite ramiai išsiaiškinti jus slegiančius klausimus. Palanku konsultuotis su specialistais.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

Slabodke

Slabodke portretas
Kaip žuvis problemu neturiu su finansais
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių