Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (rugsėjo 23 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė rugsėjo 23-iajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Diena bus gana chaotiška. Kažkas drums ramybę, gadins nervus. Reikės paskubėti padaryti neatidėliotinus darbus. Gali tekti įrodinėti savo teisybę. Atsargiai elkitės su technika, elektra. Saugokitės nuostolio.

JAUTIS. Būsite linkę pasinerti į fantazijų pasaulį ir jį projektuoti tikrovėje. Galbūt kils pagunda lengvai pasipelnyti ar suvilioti ypatingą asmenį. Verčiau atsisakykite triukšmingų renginių, bet kokios rizikos ir avantiūrų.

DVYNIAI. Tikriausiai stokosite taktiškumo ir diplomatijos, kad palenktumėte kolektyvą, kitus žmones savo pusėn. Galite įsivelti į rimtas problemas. Nepiktnaudžiaukite svaigalais.

VĖŽYS. Šiandien veikiausiai nenumatysite savo elgesio ar veiklos pasekmių, arba pasitikėsite ne tuo, kuo iš tikrųjų derėtų. Išbandymą gali patirti partnerystės ar draugystės ryšys, dalykinė situacija.

LIŪTAS. Šiandien racionaliausia būtų kibti į kasdieninius darbus ir elgtis taip, kad jūsų niekas negalėtų apkaltinti aplaidumu, užsiiminėjimu pašaliniais dalykais. Venkite lengvabūdiškų nuotykių, pavojingos rizikos. Saugokitės traumų.

MERGELĖ. Šiandien norėsis rizikuoti, ieškoti nuotykių, siekti naujovių. Galbūt pasiduosite pagundai elgtis kažkaip neleistinai. Kitų reakcija į tai jus gali nustebinti.

SVARSTYKLĖS. Nelengva diena. Gali iškilti kliūčių – arba jūsų nesupras, arba kol kas patys nesuprantate, ko norite ir kas iš to išeis. Geriau seksis, jeigu gebate siekti kompromiso.

SKORPIONAS. Apdairiai spręskite profesines, finansines problemas. Nesižavėkite staiga sumanytomis reformomis. Reikėtų pasiskaičiuoti, ką jos duos – naudą ar nuostolį. Padidės neištikimybės grėsmė, galimos meilės dramos, abejonės.

ŠAULYS. Norom nenorom teks imtis rimtų darbų, galvoti apie privalomus reikalus. Visgi mintys vis kryps kitur. Vargu ar sužavėsite dominantį asmenį savo nesubtiliu humoru ar netaktiškais komentarais, keistu stiliumi. Eksperimentai gali nepasiteisinti.

OŽIARAGIS. Iš žmonių, kurie patinka, šiandien tikėsitės ypatingo dėmesio. Yra tikimybė, kad kažko sulauksite, tačiau tai gali būti tik trumpas blykstelėjimas, menkutis flirtas, dviprasmiška intriga ar lengvabūdiškas pažadas. Neskubėkite austi rožinių iliuzijų.

VANDENIS. Nerami diena. Staiga gali pasikeisti kai kurie planai. Nors nestigs aplinkinių dėmesio, tačiau tikėtini keisti motyvai, kurių jūs nesuprasite. Nebūkite patiklūs.

ŽUVYS. Būsite nusiteikę pasimėgauti žemiškais malonumais pernelyg neskaičiuodami pinigų. Kalbėdami, komentuodami turėtumėte labiau pasverti savo žodžius.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių