Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (rugsėjo 13 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė rugsėjo 13-ajai, sekmadieniui.

AVINAS. Iš artimų žmonių vietoj paguodos ir supratimo galite sulaukti nemalonių priekaištų. Užsiimkite buitiniais darbais, hobiu – tai padės išblaškyti neramias mintis, pagerins nuotaiką. Tik nekurkite ilgalaikių planų ir niekam nieko nežadėkite.

JAUTIS. Diena žada susitikimų su giminaičiais, pažįstamais. Deja, ne visi pokalbiai bus malonūs. Galima įsivelti į apkalbas, intrigas. Įmanoma ir provokacija – jūsų moralumo ar kompetencijos patikrinimas. Atsargiai kelyje.

DVYNIAI. Nerimo gali sukelti turtinė situacija, partnerystės santykiai. Būkite apdairūs, antraip rizikuosite patirti nesėkmių, nuostolių. Neatlikti įsipareigojimai, nesutvarkyti nuosavybės reikalai gali tapti rimta problema.

VĖŽYS. Gali kamuoti neaiškumai, susiję su mokslu, darbu, sveikata. O jei iš toli esančio mylimo žmogaus nesulaukiate žinių, imsite prisigalvoti blogiausių dalykų. Neapleiskite kasdienių reikalų. Nebūkite patiklūs ir atlapaširdžiai.

LIŪTAS. Gali iškilti tam tikrų nesutarimų su draugais, partneriais, ypač jei jie siūlys ne tai, ko jums reikia. Kita vertus, jūs patys sąmoningai galite nutolti nuo savo draugo, antrosios pusės, atsisakyti susitikimo, renginio dėl keistos savijautos.

MERGELĖ. Ši diena kupina pagundų, kurių padariniai gali būti apgailėtini. Jeigu jus slegia nepageidautini ryšiai, geriausia tuoj pat juos nutraukti. Tiktų saikingai pasilinksminti, atsipalaiduoti su šeima ir draugais.

SVARSTYKLĖS. Kai kurie sumanymai gali patirti fiasko dėl kitų žmonių abejingumo, pasyvumo. Jeigu jaučiate, kad viršų ima pyktis bei ambicijos, tuomet venkite bendrauti, aiškintis santykius.

SKORPIONAS. Kai kurios naujienos gali pakeisti jūsų požiūrį į aktualius dalykus ar dominančius asmenis. Regis, namuose jausitės prastai, nejaukiai, todėl mėginsite iš jų išsprukti. Deja, galite apsigauti manydami, kad kitur yra geriau ar saugiau.

ŠAULYS. Šiandien galite prarasti saiką ir išleisti daugybę pinigų įvairiems malonumams, prabangos prekėms bei vaikų poreikiams. Galite būti raginami atiduoti skolas. Taip ir padarykite, jei jų turite ir baigiasi terminai.

OŽIARAGIS. Būsite irzlūs, nepatenkinti ir savimi, ir aplinkiniais. Neverta aiškintis santykių, mėginti užglaistyti senus nesutarimus. Tegul aistros kunkuliuoja be jūsų, kol nuslūgs, žvelkite filosofiškai.

VANDENIS. Ši diena primins apie buitinius rūpesčius, augintinių poreikius, nebaigtus darbus. Teks apsikuopti namuose arba padėti artimiesiems. Gali atsirasti painiavos dėl prieštaringos informacijos.

ŽUVYS. Į visus pasiūlymus ir naujas pažintis šiandien reaguokite atsargiai. Blaiviai žvelkite į jus supančią realybę. Nepakenktų didesnis reiklumas sau. Saugokite asmeninius daiktus ir dokumentus. Labiau prižiūrėkite vaikus.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių