Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (rugsėjo 11 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė rugsėjo 11-ajai, šeštadieniui.

AVINAS. Būkite atidesni artimųjų poreikiams, lūkesčiams. Kartu aptarkite finansines galimybes, neslėpkite problemų. Jeigu skolinsite pinigus ar vertingus daiktus, pasirūpinkite garantijomis, užstatu.

JAUTIS. Regis, jūsų laukia pramogos ir išlaidos. Atkreipkite dėmesį į artimų žmonių mintis, patarimus. Gali būti, kad jie pastebi tai, ko jūs dar nespėjote suvokti ar tiesiog nenorite matyti.

DVYNIAI. Šiandien galbūt užsiimsite namudiniais amatais, remontu. Jeigu ne, tuomet prioritetą teikite sveikatos, grožio profilaktikai, augintinių poreikiams. Gal būti, kad įsigysite ar užsisakysite išsvajotą gyvūną.

VĖŽYS. Jums nepaprastai norėsis patraukliai atrodyti, žavėti priešingos lyties atstovus. Įkvėpimą kurti neabejotinai pajusite, jeigu esate grožio kūrėjai ir puoselėtojai, scenos žmonės, menininkai.

LIŪTAS. Šiandien geriausiai jausitės namuose arba savo sodyboje. Neslėgs nei buitiniai, nei žemės darbai, ypač jei jų imsitės kartu su artimaisiais. Džiugins ir kiti užsiėmimai, kuriuos atliksite drauge su šeima.

MERGELĖ. Šiandien pasiduokite kasdienybės tėkmei, tenkinkitės lengvomis mintimis bei kalbomis. Neverta apsunkinti nei proto, nei širdies. Diena gana palanki trumpoms išvykoms, ekskursijoms bei maloniems susitikimams.

SVARSTYKLĖS. Kūrybingiems ir protingiems šiandien pavyks daug ką suprasti, įgyvendinti ir galbūt iš to ir uždirbti. Tik neskubėkite iš pat ryto daryti finansinių, turtinių operacijų, internetu atlikti abejotinus užsakymus, sandėrius. Popiet seksis geriau.

SKORPIONAS. Rytas gali būti nervingas su neprognozuojamomis pasekmėmis. Vėliau viliojamo pasiūlymo ar komplimentų sulauksite iš pažįstamo asmens, gerbėjų, draugų. Regis, jus džiugins ir vaikai.

ŠAULYS. Nestokosite svajonių ir fantazijų. Kai kurie iš jūsų jas painios su tikrove. Bus ir tokių, kurie itin trokš vienatvės, atsiribojimo. Jeigu pavargote nuo šurmulio, taip ir padarykite. Seksis meninė veikla.

OŽIARAGIS. Būsite nusiteikę kuo daugiau nuveikti ir pabendrauti. Galbūt susitiksite su senu pažįstamu ar rimtu jums aktualios srities žinovu. Pokalbis bus turiningas, naujos žinios greitai pravers, nors galbūt nuvilsite kitokių planų šiandien turėjusius artimuosius.

VANDENIS. Rytas kiek nervingas, jaukiantis planus ar santykius. Vėliau bus pastebimas jūsų noras, pastangos kai ką svarbaus nuveikti, šauniai pasirodyti. Tikėtini svarbūs susitikimai.

ŽUVYS. Aplinkinių palankumas, dėmesys didins jūsų pasitikėjimą savimi, skatins norą imtis iniciatyvos, siekti pripažinimo. Tikėtinas romantiškas pasimatymas, naujos rožinės viltys.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių