Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (rugpjūčio 1 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė rugpjūčio 1-ajai, sekmadieniui.

AVINAS. Gali kilti rūpesčių, susijusių su verslu, statybomis, žemės ūkiu, nekilnojamojo turto nuoma, pirkimu ar pardavimu. Galimos netikėtos kliūtys, kai kurie planai stabdysis ar judės lėčiau.

JAUTIS. Emocijas audrins netikėti įvykiai, netyčia sužinotos paslaptys ar išgirstos naujienos. Galbūt jums teks aiškintis dėl kai kurių poelgių su artimu žmogumi. Stenkitės nestatyti akmeninės sienos tarp savęs ir svarbių jums asmenų.

DVYNIAI. Svarbius planus puoselėkite savo galvoje, o garsiai jais kol kas nesidalinkite. Apdairumas apsaugos nuo kai kurių kliūčių. Santūriai reikškite mintis. Jei esate kelionėje, gali iškilti sunkumų.

VĖŽYS. Žmonės, kuriuos sutiksite, gali pageidauti kokių nors paslaugų, paramos ir bandyti jumis pasinaudoti, siekdami savo tikslų. Kartu kažką turbūt siūlys mainais. Nuodugniai įvertinkite ir tik tada nuspręskite.

LIŪTAS. Šiandien tikriausiai neišvengsite šiokio tokio viešumo ir kritikos. Galbūt tai reiškia, kad jūsų tikslai nėra maži ir paprasti, o konkurentai kažko jums pavydi, bando trukdyti. Tačiau ir partnerystės santykiai gali patirti nelengvą išbandymą.

MERGELĖ. Šiandien galite tikėtis dėmesio iš užsieniečių ar virtualių pažįstamų. Jeigu keliaujate, rūpesčių gali sukelti sveikata arba nekoks orientavimasis aplinkoje, situacijoje.

SVARSTYKLĖS. Šiandien bus sunkiau daryti įtaką aplinkiniams. Reikės ypatingos diplomatijos, humoro jausmo, kad santykiai nepašlytų. Galbūt stengsitės atsikratyti senų įsipareigojimų, grąžinti ar atsiimti skolas.

SKORPIONAS. Jaudinamų įspūdžių galite tikėtis, jeigu susitiksite su patinkančiu asmeniu ar susitarsite dėl pasimatymo. O nervinga situacija susidarys tuo atveju, jei į problemas įsivels artimi žmonės arba iš jų sulauksite nemalonių akibrokštų.

ŠAULYS. Turėsite galimybių gerai pasidarbuoti arba kokybiškai pailsėti. Visgi turbūt ne taip sklandžiai praleisite laiką, jei esate toli nuo namų ar tenka bendrauti su svetimšaliais.

OŽIARAGIS. Regis, noriai dalyvausite konkursuose, žaidimuose, bendrausite su vaikais. Galbūt laimėsite kokį prizą. Kita vertus, jūsų nedžiugins išlaidos ir nesibaigiantys praktiniai, materialiniai rūpesčiai.

VANDENIS. Daug dėmesio skirsite asmeniniam gyvenimui, gerovei, komfortui. Galimi jaudinami prisiminimai. Kontroliuokite emocijas, neskubėkite išsakyti jausmų tam žmogui, apie kurį galvojate. Tai gali sukelti didelę įtampą.

ŽUVYS. Galite leistis į netolimą kelionę tam, kad maloniai praleistumėte laiką ar aplankytumėte giminaičius. Rimčiau pasisaugokite infekcijų, alerginių reakcijų, erkių.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

Sarlatane

Sarlatane portretas
Rugpjūtis tau bus sunkus laikas,visas blogis,kuri linki kitiems tau grįš bumerangu simteriopai,atsimsi už visą savo skleidžiama negatyva
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių