Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (gegužės 27 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė gegužės 27-ajai, penktadieniui.

AVINAS. Šiandien produktyviai padirbėsite, jeigu pasistengsite susikoncentruoti viena kryptimi. Jus nekaip veiks aplinkinių reiklumas, godumas, tačiau ir patys elgsitės panašiai. Manysite, kad esate nusipelnę daugiau nei gaunate.

JAUTIS. Jeigu esate nusivylę savo veiklos rezultatais arba kokiais nors santykiais, šiandien pagaliau turėtumėte apsispręsti, kaip nusipurtyti nuoskaudas ir įveikti nesėkmes.

DVYNIAI. Šiandien praverstų didesnis konfidencialumas, nes atsiras norinčių pasinaudoti jūsų silpnosiomis pusėmis. Nederėtų trukdyti tiems, kurie ieško vienatvės, tylos.

VĖŽYS. Regis, jums bus nelengva, nes nemaža atsakomybės našta jus slegia, o galinčių padėti ją nešti lyg ir nesimato. Gana daug galvosite apie draugus, kolektyvą ir savo vietą jame. Draugystės poreikis sustiprės, tačiau abejosite draugų patikimumu.

LIŪTAS. Drąsiau imkitės projektų įgyvendinimo, kalbėkite apie tai su autoritetingais asmenimis. Jeigu rimtai kibsite į darbus, pavyks padaryti žingsnį pirmyn. Jūsų įtaka, populiarumas turėtų augti.

MERGELĖ. Nestigs rūpesčių, kurie traukte traukia pinigus iš kišenės. Tam tikra prasme galimi tušti pažadai ar bevertės pagundos. Meilės sferoje – aistros ir nusivylimai.

SVARSTYKLĖS. Šiandieną bus nelengva įtikti kitiems bei patys būsite kritiški aplinkinių atžvilgiu. Jeigu iš artimo žmogaus tikitės kažko per daug, nusivylimų neišvengsite. O ir patys galite sulaukti priekaištų dėl nenoro padėti, prisidėti.

SKORPIONAS. Gali suaktyvėti konkurentai. Galbūt teks teisintis dėl neapgalvotai prisiimto ar neįvykdyto įsipareigojimo. Meilės santykiai taip pat gali pakrypti neaiškia linkme.

ŠAULYS. Regis, skubėsite užbaigti darbus, kad galėtumėte ramiai persijungti į savaitgalio aktualijas. Verčiau nesielkite lengvabūdiškai, kad nenukentėtų jūsų paslaugos ar gaminio kokybė, mokymosi rezultatai ir pan.

OŽIARAGIS. Šeimos, vaikų poreikiai šiandien jums bus svarbiausi. Jūs negailėsite pastangų, tačiau daug reikalausite ir iš aplinkinių. Būkite objektyvūs, vertindami savo ir kitų galimybes. Nepamirškite, kad visi esame skirtingi.

VANDENIS. Diena bus apgaubta emocijų ir nerimo lauku. Gilinsitės į save, murkdysitės prisiminimuose, nerimausite dėl šeimos ir pinigų. Dėl tokio emocinio nusiteikimo pirmenybę turbūt teiksite įprastoms pareigoms, rutinai.

ŽUVYS. Susidomėsite finansiškai naudingais projektais, sandoriais. Tačiau gali būti, kad jie tik iš tolo atrodys naudingi. Apdairiai elkitės su disponuojama informacija bei nuosavybe.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių