Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (gegužės 17 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė gegužės 17-ajai, antradieniui.

AVINAS. Regis, jums labai rūpės ateities perspektyvos, egzaminai arba planuojami atostogų maršrutai ir pan. Įprastiniai darbai seksis, tačiau dėl aklų eksperimentų galite sulaukti kritikos ir pasijusti neužtikrintai.

JAUTIS. Jeigu vyksta pokyčiai verslo ar finansų srityse, veikiausiai viskas kryps į gera. Tačiau keblumų gali kilti dėl kitų žmonių neatsakingumo, nepildomų pažadų.

DVYNIAI. Galimi šiokie tokie nusivylimai dėl nepasiekto norimo rezultato, partnerio ar vaikų elgesio. Nederėtų tikėtis, kad kitą žmogų jums lengvai pavyks paveikti, pakeisti jo planus ar požiūrį. Neužkibkite ant sukčių kabliuko. 

VĖŽYS. Grožio, sveikatos aktualijos žadins geras viltis. Kiek daugiau rūpesčių kels studijų, pranešimų, projektų arba kelionių reikalai. Būkite atidesni, pasirašydami dokumentus, įsipareigodami bei kelyje.

LIŪTAS. Su gražiais ir maloniais dalykais susijusios sritys turėtų klostytis neblogai, gal net pagal planą. Visgi kiek nerimo kels verslas, finansai, su apskaita, sąmatomis, buhalterija susijusi veikla.

MERGELĖ. Jums stigs apdairumo, įžvalgumo, o aplinkiniai gali tuo nedorai pasinaudoti. Neskubėkite patikėti pažadais, gerais ketinimais, menama nauda ir pan. Kita vertus, galbūt kaip tik jūs naudositės kitų patiklumu. 

SVARSTYKLĖS. Tikriausiai išgirsite daug informacijos, tarp kurios pasitaikys ypač aktualios jūsų artimiesiems, vaikams. Dirbantiems fizinį bei protinį darbą ir besimokantiems ši diena ne iš lengvųjų. Galimi sveikatos sutrikimai.

SKORPIONAS. Bus nelabai malonu, jeigu namų, šeimos, vaikų ar darbo problemos pareikalaus daugiau pastangų ir lėšų, nei buvo suplanuota. Gali tekti koreguoti planus. Labiau prižiūrėkite vaikus.

ŠAULYS. Jus džiugins meilė, gamta, gardus maistas, gražūs daiktai, komfortiška aplinka. Tačiau jei pristigs kantrybės ir takto, bendraujant gali kilti nesusipratimų ir įtampų. Atsargiai su ugnimi, dujomis.

OŽIARAGIS. Nors nieko rimto veikti nenorėsite, meno srityje galite kažkaip pasireikšti. Arba vietoj meninio įkvėpimo jūsų siela prisipildys atjautos, noro padėti kenčiantiems, vargstantiems. Nežiopsokite kelyje.

VANDENIS. Džiugins meilė, vaikai, namai, tačiau verslo reikalai anaiptol nekels optimizmo. Reikia rimčiau pasvarstyti prieš finansiškai įsipareigojant. Pasitarkite su patikimais draugais.

ŽUVYS. Darbui, pareigoms teks skirti daug rimto dėmesio, o jums labiau norėsis laisvos saviraiškos, meniškos veiklos. Šioje srityje išties galite sublizgėti. Venkite svaigalų, saugokitės apsinuodijimo, avarijų, traumų.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

to Taigi

to Taigi portretas
Kokius cia suzalojimus regi? Gal nezinai kaip atrodo Bordo dogai, kad nesamones tauziji. Ir ka tguri galvoje?

Anonimas

Anonimas portretas
Ka tu cia svaigsti..

Taigi

Taigi portretas
Labai sužalotas šunelis dėl didesnių pinigų, tokius veisėjus reikėtų griežtai bausti.
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių