Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (balandžio 9 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė balandžio 9-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Galite negauti to, ką vylėtės jau beveik turį savo rankose. Nepalanku lįsti į skolas, nesaikingai išlaidauti. Kantriai dirbkite ką galite ir stenkitės išlikti ramūs. Būkite atidesni mylimiems žmonėms, draugams.

JAUTIS. Ši diena panardins jus į svetimus rūpesčius. Daug kam reikės jūsų patarimo, pagalbos. Tačiau dar daugiau sulauksite kritikos, nemalonių pastabų. Kai kurie santykiai, sutartys be aiškios priežasties gali nutrūkti.

DVYNIAI. Šiandien užsiimkite tuo, ką iš tikrųjų sugebate ir privalote padaryti. Jeigu įmanoma, atsiribokite nuo to, ko negalite nei pakeisti, nei kaip nors paveikti. Nenumokite ranka į sveikatos sutrikimus. Saugokitės traumų.

VĖŽYS. Šiandien daug kas priklausys nuo aplinkybių ir kitų žmonių. Galite būti įvelti į nesusipratimus. Visgi laukia ir malonių dalykų. Kai kurie pokalbiai bus naudingi.

LIŪTAS. Šiandien pasistenkite nepriekaištingai atlikti tai, ką esate pažadėję, nes bus lengva prarasti kitų pasitikėjimą. Reikėtų atsargiau elgtis su elektra, kompiuteriais, kita technika.

MERGELĖ. Rytas gali būti kiek nervingas, galbūt dėl eismo dalyvių neatsakingo elgesio, būtinybės šalinti techninius gedimus arba dėl nerimą keliančios informacijos iš žiniasklaidos, giminių ir kt.

SVARSTYKLĖS. Šios dienos nekeiksite, jeigu susilaikysite nuo išlaidavimo manijos. Kitu atveju, rizikuosite prisipirkti per daug ir likti tuščiomis kišenėmis. Pasisaugokite infekcijų, traumų.

SKORPIONAS. Santykiai su aplinkiniais bus neharmoningi. Stigs tarpusavio pasitikėjimo, geranoriškumo. Venkite aiškintis partnerystės ir kitokius santykius, pavyduliauti.

ŠAULYS. Reikėtų atkreipti didesnį dėmesį į savo trūkumus ir veiklos spragas kol dar nesulaukėte nemalonių pastabų. Labiau įsigilinkite į tai, ką ketinate kitiems pranešti – ar tai iš tiesų būtina ir moralu. Neliežuvaukite.

OŽIARAGIS. Nusimato socialinė, visuomeninė veikla. Tik nesitikėkite iš to apčiuopiamos naudos ir pagyrų. Nepasiduokite lengvabūdiškoms pagundoms, neišlaidaukite.

VANDENIS. Nors bendras dienos fonas gana neblogas, kai kuriuos iš jūsų šis rytas gali sukrėsti kažkokiais netikėtumais, nenumatytais reikalų posūkiais ar keistais įvykiais.

ŽUVYS. Tikėtini pasikeitimai, susiję su jūsų pažiūromis, veiklos, studijų planais. Venkite tarpininkauti, daug žadėti. Prasta diena interviu teikimui, logistikai, kelionei. Atsargiai kelyje. Galvokite, ką sakote, komentuojate.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

ROMUALDAS

ROMUALDAS portretas
Burtininkai iš žvaigždžių ,kada korona žvaigždės iš mūsų paims ?>
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių