Astrologinė prognozė gruodžio 21-27 d.

AVINAS

Savaitės pradžia gali būti kupina įtampos ir pavojų. Stenkitės laikytis saugumo taisyklių, saugokitės traumų, ugnies. Šventinis metas gali būti neramus dėl kunkuliuojančių emocijų. Visgi pasiruošite šventinių patiekalų ir susikurkite tinkamą aplinką. Jeigu šv.Kūčių naktis praeis ramiai, be pavojingų nuotykių ir situacijų, tai šv.Kalėdų dienos bus jaukios, gurmaniškos.

JAUTIS

Šią savaitę aplinkiniai bus neabejingi jūsų kompetentingumui, išradingumui. Visgi galite nukentėti dėl neapgalvotai ištartų žodžių, paskleistų gandų, melagienų. Saugokite reputaciją ir sveikatą. Problemų gali sukelti artimo žmogaus būklė. Ilgąjį šventinį savaitgalį energijos ims daugėti, o nuotaika gerėti. Švęsite per virtualųjį ryšį bendraudami su giminėmis, draugais.

DVYNIAI

Šią savaitę pasitaikys įtampos ir išbandymų. Kažkas gali apvilti svarbiame reikale ir tai žada nuostolių arba žalą reputacijai. Dėl nepakankamo atsargumo gali nukentėti ir artimas žmogus.  Šventinėmis dienomis jums norėsis ilsėtis, atsipalaiduoti, nesukant galvos nei dėl patiekalų, nei dėl sveikinimų. Galbūt dėl vienos ar kitos priežasties izoliuositės, nekaip jausitės.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje slėgs pareigų našta, jausite įtampą. Naudos gali duoti pokalbiai su specialistais, tarpininkais ir informacijos paieškos internete. Aktualu gali būti išspręsti konfliktinę situaciją, kuri gresia virsti nuožmiu karu. Saugokitės traumų, agresijos. Per šv.Kalėdas sulauksite virtualiųjų sveikinimų net iš tų pažįstamų, kurie ilgai nepalaikė su jumis jokio ryšio.

LIŪTAS

Šią savaitę nekelkite gyvenimui ir aplinkiniams didelių reikalavimų. Jeigu darbe bandysite įvykdyti reformą ar susitarti su užsieniečiais, pasirenkite nesusipratimams. Dirva gali pasirodyti neparuošta. Itin saugokite sveikatą. Jeigu ryšitės išvykti švęsti šv.Kalėdų toliau nuo namų, veikiausiai susidursite su problemomis. Saugiau būtų virtualiai bendrauti su pasauliu.

MERGELĖ

Šią savaitę turbūt teks sukti galvą dėl reikalų, susijusių su draudimu, mokesčiais, skolomis. Nebūkite savininkiški ir kritiški – tiek santykiuose su žmonėmis, tiek daiktų atžvilgiu. Aiškiai apibrėžkite savo ir kitų įsipareigojimus. Saugokitės traumų, ūmių sveikatos sutrikimų. Šventinėmis dienomis prasiblaškysite virtualiai bendraudami arba ištrūkę iš savo namų aplinkos.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje prioritetą teiksite sveikatai, grožiui ir vaikams. Tiesa, įtampą gali kelti nesutvarkyti finansiniai reikalai. Galbūt derėsitės dėl nuostolio atlyginimo. Saugokitės traumų, buitinių avarijų. Kažkokį pavojų gali kelti žmonės, kuriuos jūsų veiksmai verčia jaustis nesaugiai. Nelabai šventiškai nusiteikę pradėsite ilgąjį savaitgalį. Galimi netikėti praradimai.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje jums rūpės iki galo neišspręsti dalykiniai ir su vaikų aktualijomis susiję klausimai. Prisidarysite problemų, jeigu prarasite saiko ar padorumo jausmą. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai. Nuo ketvirtadienio šventinė nuotaika itin priklausys nuo sveikatos būklės ir partnerio elgesio. Šventės bus smagesnės, jeigu sugebėsite toleruoti aplinkinių nuomones, skonį.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje aktualiausi bus šeimos poreikiai, tiekimo, nuomos, buitiniai reikalai. Sunku bus atsispirti norui pirkti gražius, brangius daiktus. Nekoks metas aiškintis meilės santykius, kelti pavydo scenas. Artėjant šventėms, rizikingas jūsų arba vaikų elgesys gali apkartinti visas šventes. Neikite ten, kur įmanoma užsikrėsti COVID-19. Atsargiai elkitės su pirotechnika.

OŽIARAGIS

Šią savaitę galima kebli situacija darbe arba asmeninių santykių srityje. Jeigu jums knietės įvesti griežtą tvarką ar primesti savo valią, gali kilti rimtų nesusipratimų. Venkite ginčų, aštrių komentarų. Nederėtų kenkti kitiems, jeigu nenorite dvigubai pakenkti sau. Jeigu artimųjų problemos jūsų emociškai ir fiziškai neišsunkė, tai šventes gali pavykti praleisti nuotaikingai.

VANDENIS

Šią savaitę su mokslu, reklama, logistika, kvalifikacija susiję reikalai pareikalaus papildomų pastangų ar išlaidų. Skubotas įsipareigojimas gali tapti nelengva našta. Kai kurie santykiai, sutartys gali nutrūkti. Didelė traumų, avarijų tikimybė, todėl reikalingas ypatingas budrumas kelyje ir dirbant su technika, degiomis medžiagomis. Švenčių dienas tiktų leisti namuose.

ŽUVYS

Šią savaitę nuo jūsų elgesio labai priklauso, ką gausite ir ką prarasite. Galite susigundyti greita ir lengva nauda. Deja, įmanoma, kad vietoj planuotos naudos ar malonumo patirsite nuostolį ir nusivylimą. Saugokitės nelaimingų atsitikimų, traumų. Savaitės antroje pusėje turbūt neišvengsite išvykos ar svečių, net jei suplanavote saugiai likti namuose tik su šeima.NAUJAUSI KOMENTARAI

Ons

Ons portretas
Kokie gimines draugai .sedekit prie peciaus ir melskites.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių