Specialistai: kol jūs pirksite tokius šuniukus, tol šis bjaurus verslas gyvuos

 • Teksto dydis:

„Visi perkantieji pigiau „veislinius“ šuniukus, žinokit, kad jūs niekuo nesiskiriate nuo tų, kurie juos daugina“, – primena gyvūnų globos organizacija „Būk mano draugas“.

Organizacija socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje šeštadienį rašė, kad „kol jūs pirksit, tol bjaurus verslas gyvuos ir daugybė šunelių kentės pragariškas kančias.“ Pasidaliję keturkojų nuotraukomis, gyvūnų globos organizacijos nariai teigė, kad visi gyvūnai, daugiausia kalytės, gyveno pririšti vėjo perpučiame tvarte, be būdų, ant sutrešusių čiužinių, numestų ant plikos žemės, maitinami pigiausiu maistu, paskendę blusose.

Anot organizacijos atstovų, jie – liūdni, nelaimingi kankiniai, kurių akyse – vien baimė.

„Moteris nė už ką nebūtų jų atidavusi savo noru, bet buvo priversta, nes gyvūnus konfiskavo Kretingos VMVT. Nelegaliai buvo veisiami prancūzų buldogai, labradorai, špicai, bigliai ir čiau čiau šuniukai. Į Kretingos rajoną važiavome du kartus. Parvežėme tris prancūzų buldoges, penkis čiau čiau šunelius,  biglę,  labradorę ir  špicų kalytę. Apsilankėme pas veterinarą. Visiems nustatytas blusų sukeltas alerginis dermatitas, paimti mėginiai dėl grybelio“, – aiškina gyvūnų mylėtojai.

Anot jų, greitai susidraugauti pavyko tik su dviem prancūzų buldogytėmis, kiti, pamatę žmogų, dreba iš baimės ir gūžiasi. Trijų čiau čiau nuotraukose nėra – jie slepiasi būdose ir nesirodo.

„Didžiulė našta užgulė mūsų pečius. Visiems vienuolikai šuniukų reikalingas specialus maistas, reikia lėšų veterinarų paslaugoms, vaistams. Labai prašome padėti pasirūpinti šiais nelaimingais, nualintais šuneliais. Būsime dėkingi kiekvienam, kuris prisidės prie šunelių išlaikymo finansiškai ar parems kokybišku maistu“, – pagalbos prašo globos organizacijos atstovai.

VšĮ „Būk mano draugas“ Įmonės kodas: 302639996 Sąskaitos nr.: LT977300010127500736 PayPal adresas: bukmanodraugas@inbox.lt SWIFT kodas HABALT22 Tel.: 861436617 El. p.: bukmanodraugas@inbox.lt Adresas: Klaipėdos raj., Sendvario sen., Glaudėnų km. Kaukėnų g. 9NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Šunmylystė yra kažkokios psichinės ligos požymis. Gal daktarai geriau žino , kokios. Bet kad jie tokie trenkti yra, matosi iš tolo.

Kol veislynuose bus tokios kainos

Kol veislynuose bus tokios kainos portretas
Pvz Tauras kennel spicas kainuoja 2000 euru. Kai toks pragyvenimo lygis. Tol ir daugins tuos sunis. Ir patys daugintojai kaip isproteje kelia kainas...

Ne kalbininkas

Ne kalbininkas portretas
Veislės kaina priklauso nuo paklausos. Veisėjai privalo pereiti parodas su labai gerais įvertinimais, privalo šunys turėti genetinius tyrimus, dokumentus ir skiepus kas kainuoja ir nemažai. Aišku, yra taip vadinamų daugintojų, pas kuriuos netyčiukai ir su priežiūra ir meile auginti, bet be dokumentu. Ir galiausiai yra šitokie išgamos. Aišku, pasitaiko "veisėjų", kurie gauna šuniukams/kačiukams dokumentus nelegaliai, bet veterinarai, kurie juos išduoda gauna baudas, bet žmonės, kurie ieško tokių veteranų arba tie kurie taip sakant "mass production" vykdo negauna jokių baudų. Ir čia ne tik Lietuvoje šitos problemos vyksta. Sterilizacija ir kastracija turi būti PRIVALOMA ir remema bent jau dalinai valstybės sumažinti skaičių netyčiukų ir tokių mass-prodactor'ių ir aišku baudos ir dar tokios nuo kurių žaksės ilgą laiką. Jeigu norite pirkti iš daugintojo nuvažiave apžiūrėti šuniukų paprašykite, kad parodytų kur laiko motina ir pačia motina pamatyti. Jeigu atsisakys, tada viskas aišku.
VISI KOMENTARAI 24
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių