Po vestuvių nepraėjus nei metams R. E. Mazurevičiūtė vėl apsivilko nuotakos suknelę

 • Teksto dydis:

Vestuvės – tai viena reikšmingiausių, įsimintiniausių gyvenimo švenčių, kurioms jaunieji ruošiasi ilgai ir atsakingai.

Vienas svarbiausių dalykų yra įvaizdis, jog vestuvių diena būtų nepriekaištinga ir vėliau keltų tik geriausius jausmus. Prieš beveik metus su mylimuoju žiedus sumainiusi tituluota gražuolė Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė-Pitkauskienė ir vėl pasidabino nuotakos suknele, tačiau šįkart tam, jog pasidalintų artėjančių vestuvių sezono tendencijomis bei idėjomis nuotaikos įvaizdžiui.

Prisiminus pasiruošimą vienai svarbiausių gyvenimo švenčių, R. E. Mazurevičiūtė-Pitkauskienė teigia, jog savo, kaip nuotakos, įvaizdį kūrė itin kruopščiai ir ilgai ieškojusi tos vienintelės tinkamiausios idėjos.

„Iki savo vestuvių dažnai tekdavo vilkėti fotosesijose daug vestuvinių suknelių ir ne viena tiko ir patiko, tad minčių, kaip norėčiau atrodyti pati buvo įvairiausių – nuo modernaus iki klasikinio įvaizdžio. Kadangi mūsų vestuvės buvo numatytos Nidoje prie jūros, norėjau, kad suknelė būtų klasikinė, elegantiška su augalų motyvais. Nida mane žavi savo išskirtine gamta, tad norėjosi, kad ir suknelėje būtų augalų detalių – nuo suknelės liemens žemyn leidosi siuvinėtos žydinčios šakos - jos išties subtiliai puošė suknelę. Svarbiausia, manau, prisitaikyti tai, kas tinka ir patinka, su kokio įvaizdžiu jaučiamasi geriausiai. O pati šventė neprivalo būti prabangi, juk daug svarbiau, kad šalia būtų tie, kurie yra patys artimiausi ir brangiausi“, – pasakojo Rūta.

Artėjant vasarai ir vestuvių sezonui, Rūta kartu su makiažo ir šukuosenų studijos „Juode STUDIO“ komanda sukūrė net tris skirtingus nuotakos įvaizdžius. Studijos įkūrėja ir vizažistė Vaida Juodė pataria rinktis ne itin ryškų, švelnesnį makiažą, nes 2019 metų tendencijoje nuotakos makiažo esminė detalė – gaivi ir išpuoselėta veido oda.

„Nepriekaištingam odos efektui pasiekti naudojame švytėjimo suteikiančias priemones, o veido kontūravimas daromas saikingai. Akys ir lūpos prie gaivaus veido taip pat turėtų būti gana lengvai padažytos. Toks neryškus, gaivus makiažas yra klasika, kuris ir po daugelio metų nuotraukose atrodys patraukliai“, - sukurtą Rūtos įvaizdį komentavo V. Juodė.

Kuriant nuotakos įvaizdį, atsižvelgiant į vyraujančias tendencijas, buvo pasirinktos natūralesnes spalvos bei išpuoselėtos odos efektą. Modeliu tapusios Rūtos plaukai surišti į masyvią uodegą, kad atskleistų suknelių grožį. Anot įvaizdžių kūrėjos Vaidos, labai svarbu, jog meistras nuotakai patartų, kokią šukuoseną prie bendro įvaizdžio ir veido struktūros rinktis. O pasirinkus atsargų makiažo bei šukuosenos įvaizdį Rūtos fotosesijos metu buvo galima priderinti net tris skirtingas sukneles.

„Nuotakos įvaizdžiui kurti geriausia rinktis susidirbusią profesionalų komandą. Visų pirma, tai geras sprendimas vien dėl to, kad nuotakai nereikės šią svarbią dieną blaškytis ir važinėti į keletą grožio salonų, o paslaugos bus atliktos vienoje vietoje. Visų antra, susidirbę meistrai visada sukurs bendrą, vientisą ir skoninga įvaizdį, priderintą prie nuotakos pasirinktos aprangos“, – sakė V. Juodė.

Jai antrino ir Rūta, patikrindama, jog yra be galo svarbu rasti patikimą profesionalų komandą, kurie pasirūpins visomis šventės detalėmis, nepriklausomai nuo norų ar nenumatytų nesklandumų, jog svarbiausią dieną būtų galima jaustis ramiai ir be papildomo streso.

„Komanda, kurios darbo kokybe visiškai pasitiki – vienas svarbiausių dalykų vestuvėse. Kadangi pati organizuoju renginius ir juos vedu, man buvo svarbu žinoti kiekvieną šventės detalę. Žmonės, su kuriais tenka dirbti, yra patikrinti laiko, tad žinau, kokio rezultato tikėtis. Aptarus svarbiausius punktus ir sudėliojus visas detales, galiu jaustis ramiai, žinodama, jog viskas, ko prašiau, bus padaryta. O jei ir pasitaikys kokių menkų netikslumų, reikia suprasti, kad svarbiausia vestuvių šventėje – tarpusavio santykis, emocija ir nuotaika. Net ir tobuliausia šventė nepadarys jūsų laimingų, jei patys taip nesijausite“, – sakė Rūta.

Dažnai jaunieji savo vestuvių įamžinimo filmuką nori pradėti nuo pasiruošimo akimirkų, todėl svarbus ne tik komandos profesionalumas, bet ir erdvės jaukumas, kurioje vyks pasiruošimas. Šią fotosesiją įamžinęs videografas Rytis Meškauskas teigia, jog pasiruošimo akimirkų filmavimas yra puikus laikas jauniesiems apsiprasti su visą dieną juos lydėsiančiu videooperatoriumi ir atsipalaiduoti prieš kameras.

„Taip pat, renkantis videooperatorių, svarbu peržvelgti jo ankstesnius darbus. Jie turi būti patrauklūs jauniesiems tiek stiliumi, tiek filmuotos medžiagos pateikimo maniera. Aišku, svarbu ir tai, kad patiktų ir pats žmogus, nes dirbdamas jis visada bus šalia, todėl jaunieji šalia jo turi jaustis komfortiškai“, – sakė Rytis.

Dalyvaudama fotosesijoje, skirtoje pristatyti 2019 metų nuotaikos įvaizdžio tendencijoms, Rūta prisiminė ir praeitą vasarą įvykusias savo vestuves su mylimuoju teisininku Mantu Pitkausku. Moteris atviravo, jog po vestuvių judviejų santykiai radikaliai nepasikeitė, nes puikiai juodu sutarė ir iki jų, tik atsirado daugiau planų, kuriuos norima įgyvendinti drauge, o linkėdama tvirtos santuokos kiekvienai būsimai nuotaika, Rūta pasidalino ir vienu svarbiu patarimu.

„Būsimoms nuotaikoms patarčiau, jog svarbiausia, kad būtumėt tikros, kad tai tikrai tas žmogus, su kuriuo norite susieti savo gyvenimą, o ne tekėti tik todėl, kad pasipuoštumėt nuotakos suknele ir dalyvautumėt smagioje šventėje. Tik gerai patikrinę savo jausmus drauge planuokite svarbiausią gyvenimo šventę. Vestuvės man yra viena svarbiausių švenčių gyvenime, nes jos metu įsipareigojama vienas kitam. Tai tarsi riba, kai atsiranda atsakomybė ne tik už save, bet ir už kitą žmogų, su kuriuo susieji savo gyvenimą, taip pat ir už jo artimuosius. Santuoka įprasminame dviejų žmonių vienybę, tai reiškia, kad iškilus sunkumams, juos spręsime kartu ir džiaugsimės taip pat kartu. Pamenu kunigo Ričardo Doveikos ištartus žodžius prieš vestuves apie santuokos sakramentą. Pasak kunigo, svarbiausia, ką matai kitame: dovaną nuo Dievo ar stabdį savo gyvenime. Jeigu pamatysi žmogų kaip dovaną – būsi pats laimingiausias žmogus, nes mūsų gyvenime nėra „stop kadrų“ ar „filmuojam iš naujo“. Gyvenimas – visada tiesioginė transliacija ir tai nuostabiausia, jog kiekvieną dieną gali kurti pačią gražiausią šiandienos istoriją“, – apie tikrąją santuokos reikšmę atviravo Rūta.NAUJAUSI KOMENTARAI

Bobula

Bobula portretas
Gerai kad demonstruojamos ne įkapių suknelės, nes pavadinimą reikėtų skaityti taip"Po mirties nepraėjus nė metams moteris vėl apsivilko įkapių suknelę" Gerbiami redaktoriai, kurdami pavadinimus, vadovaukitės logika, nes madų demonstravimas ir privatus gyvenimas neturi nieko bendra. Jei demonstruosi nėščiųjų sukneles, tikrai nepastosi, o jei maudymosi kostiumėlius,- nenudegsi ir melanoma nesusirgsi.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių