A.Lukašenka: Baltarusija nesiims masinės privatizacijos ekonominei krizei įveikti Pereiti į pagrindinį turinį

A.Lukašenka: Baltarusija nesiims masinės privatizacijos ekonominei krizei įveikti

2011-05-25 20:26
A.Lukašenka: Baltarusija nesiims masinės privatizacijos ekonominei krizei įveikti
A.Lukašenka: Baltarusija nesiims masinės privatizacijos ekonominei krizei įveikti / Scanpix nuotr.

Baltarusija nesiims masinės privatizacijos savo ekonominėms problemoms išspręsti, pareiškė Astanoje viešintis Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka.

"Mūsų nuomone, privatizacija neturi būti masiška", - pareiškė jis.
Jo teigimu, per ankstesnes pasaulines krizes "stiprus valstybinis sektorius padėjo mums išsilaikyti".

Baltarusijos prezidentas pažymėjo, kad šalies valdžia privačiai nuosavybei neprieštarauja, bet "privati nuosavybė, pagrįsta privatizacija ir gauta pusdykiai", valdžiai nepriimtina.

Prezidentas pareiškė esąs įsitikinęs, kad šalis atlaikys krizės reiškinius ekonomikoje. "Klausimas yra, kaip išsisukti. Išsisuksime. Jei tik yra noro", - pareiškė A. Lukašenka.

"Tegul įvyko devalvacija. Nieko tokio. Svarbiausia tinkamai tai panaudoti."

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų