Pareigūnus įžeidinėjęs teisėjas blaivumą tikrintis atsisakė

  • Teksto dydis:

Teisėjų taryba aiškinasi aplinkybes, susijusias su paskelbta informacija apie galbūt nederamą Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjo Edvardo Juozėno elgesį, pranešė Nacionalinės teismų administracija.

Anot jos, informacijai pasitvirtinus, Teisėjų taryba nedelsdama inicijuos drausminės atsakomybės procedūrą dėl teisėjo vardo galimo pažeminimo.

„Teisėjų taryba primena, kad teisėjams keliami aukščiausi etikos, moralės, nepriekaištingo elgesio ir atsakomybės standartai. Teisėjo elgesys tiek vykdant tiesiogines funkcijas, tiek laisvu nuo darbo metu, privalo būti pavyzdinis“, – teigiama pranešime.

Šeštadienį Policijos departamentas pranešė, kad penktadienį po 20 val. pareigūnai sulaukė pranešimo, jog Vilniuje, Ukmergės gatvėje esančioje kavinėje, neblaivus vyras konfliktuoja su apsaugos darbuotoju, neišeina iš kavinės patalpų.

Teisėjų taryba primena, kad teisėjams keliami aukščiausi etikos, moralės, nepriekaištingo elgesio ir atsakomybės standartai. 

Įvykio vietoje sulaikytas, įtariama, neblaivus Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjas, gimęs 1963 metais. Jis atsisakė tikrintis blaivumą.

Policijos departamento teigimu, vyras nevykdė pareigūnų reikalavimų, juos įžeidinėjo.

Jam surašytas administracinių nusižengimų protokolas dėl alkoholinių gėrimų vartojimo viešosiose vietose, pareigūnų nurodymų nevykdymo ir jų garbės bei orumo pažeminimo.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Kaip gali šuva šunį įžeisti.

Teismų

Teismų portretas
Ir teisinės sistemos reforma būtina. Nes tokios veiklos griauna valstybę iš pamatų..

Elgiasi kaip patyres

 Elgiasi kaip patyres portretas
Banditas.??gal taip kysi aplaiste??
VISI KOMENTARAI 17

Galerijos

Daugiau straipsnių