„Ecoservice“ vadovė: gaisro židinys – aiškus, priežastys dar nustatinėjamos

  • Teksto dydis:

Vidinio tyrimo rezultatų aiškinantis rugpjūčio pradžioje kilusio gaisro atliekų rūšiavimo įmonėje „Ecoservice“ priežastis galima tikėtis iki metų pabaigos, sako bendrovės generalinė direktorė Jurgita Nacevičienė.

„Darome etapais, žiūrime savo veiksmų planą, ką mes dar turime pasidaryti, bet žmonių apklausa, laboratoriniai tyrimai tikrai užtrunka ilgą laiką“, – portalui „15min“ penktadienį sakė ji.

„Manau, kad taip“, – teigė įmonės vadovė paklausta, ar iki šių metų pabaigos įmanoma gauti tyrimo rezultatus.

Anot jos, gaisro priežastys dar nustatinėjamos.

Rugpjūčio penktosios rytą kilęs gaisras visiškai užgesintas buvo rugpjūčio 8-osios vakare. Ugniagesių gelbėtojų pajėgos gaisravietėje budėjo tris paras.

Kaip skelbė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, gaisravietėje, atviroje aikštelėje ir 3 tūkst. kvadratinių metrų ploto lengvų konstrukcijų pastate degė plastiko, popieriaus ir kartono atliekos. 

Taip pat ir atviroje aikštelėje liepsnojo dvi didžiulės atliekų krūvos. Viena jų – 40 metrų ilgio, 25 metrų pločio ir 7 metrų aukščio, o kita – 30 metrų ilgio, 20 metrų pločio ir 3 metrų aukščio.

Pasak J. Nacevičienės, gaisro židinys susiformavo vienoje iš aikštelės vidinio kiemo vietų.

Įmonė yra tvirtinusi, kad atliekų kiekių apskaita bendrovėje vykdoma laikantis reikalavimų, o kilusio gaisro vietoje buvęs atliekų kiekis neviršijo leistino pagal turimą leidimą.

Dėl gaisro Vilniaus apskrities policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas.NAUJAUSI KOMENTARAI

>>>Anonimas \\\\\.../////

>>>Anonimas  \\\\\...///// portretas
>2 klases ir 1 koridorių,-trejietais.

Anonimas

Anonimas portretas
idomu nustatė net kur degė idomu kokius mokslus reikia baigt kad ta nustatyt.
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių