Teismas atmetė F. Kirkorovo skundą dėl draudimo atvykti į Lietuvą

Vilniaus apygardos administracinis teismas atmetė Rusijos atlikėjo Filipo Kirkorovo skundą, kuriuo jis ginčijo draudimą atvykti į Lietuvą, pirmadienį pranešė teismas.

„Teismas, išnagrinėjęs administracinę bylą, konstatavo, kad Migracijos departamentas sprendimą uždrausti užsieniečiui atvykti į Lietuvos Respubliką priėmė atsižvelgęs į kompetentingos institucijos – Užsienio reikalų ministerijos – pateiktą informaciją, jog užsienietis kelia grėsmę valstybės saugumui“, – rašoma pirmadienį išplatintame VAAT pranešime.

Įvertinęs turimą informaciją, teismas padarė išvadą, kad Migracijos departamentas turėjo pagrindą pripažinti, jog pareiškėjo veiksmų pobūdis sudarė pagrindą konstatuoti jo keliamą grėsmę valstybės saugumui.

„Byloje įrodymų, paneigiančių tokio vertinimo teisėtumą, nėra. Teismas taip pat pažymėjo, jog pareiškėjo skundo argumentas, kad jam pritaikyta poveikio priemonė yra neproporcinga ir diskriminacinio pobūdžio, yra teisiškai nepagrįsta. Šis sprendimas per 14 dienų gali būti skundžiamas Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui“, – nurodo VAAT.

Teismo teigimu, Užsienio reikalų ministerija rašte Migracijos departamentui nurodė, kad F. Kirkorovas yra populiarus Rusijos atlikėjas ir prodiuseris, dėl savo aktyvios koncertinės ir organizacinės veiklos darantis įtaką įvairiems visuomenės sluoksniams Rusijos ir kitose buvusios SSSR valstybėse.

Ministerijos nuomone, F. Kirkorovo lankymasis Lietuvoje gali kelti grėsmę Lietuvos Respublikos saugumui.

Be to, jo koncertinė veikla užsienio valstybėse oficialių Rusijos pareigūnų atvirai įvardijama kaip šios šalies „minkštosios galios“ sklaidos įrankis, F. Kirkorovas nuolat lankosi ir koncertuoja Rusijos neteisėtai aneksuotame Krymo pusiasalyje, taip sąmoningai paneigdamas Ukrainos teritorinį integralumą ir suverenitetą bei netiesiogiai pateisindamas agresyvius Kremliaus veiksmus.

„Už šiuos veiksmus jis įtrauktas į Ukrainoje nepageidaujamų asmenų, kuriems draudžiama lankytis šioje šalyje, sąrašą. Ministerijos nuomone, F. Kirkorovo lankymasis Lietuvoje gali kelti grėsmę Lietuvos Respublikos saugumui“, – teigia VAAT.

F. Kirkorovas į „juodąjį sąrašą“ įtrauktas Užsienio reikalų ministerijos prašymu. Ministras Gabrielius Landsbergis yra sakęs, kad žinomas atlikėjas savo daugkartiniais apsilankymais neteisėtai aneksuotame Krymo pusiasalyje „sąmoningai neigė Ukrainos teritorinį integralumą ir suverenitetą bei tokiu būdu netiesiogiai pateisino agresyvius Rusijos Federacijos veiksmus“.

Pasak G. Landsbergio, F. Kirkorovo dalyvavimas koncertuose Kryme „iš esmės kenkia Lietuvos nacionaliniam saugumui“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Na dabar

Na dabar portretas
visi tik Mamuntuvo, olia lia mergų spygavimo ir Liandzbergio mažam kambarėly giedojimų klausys. Na dar kokiu ukrainiečiu ar cicanowskos bielarusų laidose per Lietuvos TV. Kas ir pridera tikriems homofobiškiems runkeliams. Kitokio skonio pas tikrą patriotą negal būt

Buvau 2 kartus koncerte NEREALIAI

Buvau 2 kartus koncerte NEREALIAI portretas
Kirkorovas veržiasi į Lietuvą, nes surenka sausakimšas arenas. Ir dar papildomus koncertus priverstas daryti. Gal norite paklausti kodėl taip yra? O todėl kad žmonėms jis patinka!!!! Na aišku jus "protinguoliai" to nežinote, nes Kirkorovo koncertai žmonėms megstantėms gražią muziką, gerą balsą. Kiekvienais metais atvažiuoja ir pastoviai pilnos salės. Vietiniai "muzikantai' gali tik pasvajuoti :)

Taigi

Taigi portretas
KLAUSIMAS Klausimėliui- A.Hitleris -Šiklgruberis pradžioje garsėjo tik kaip aludžių kalbėtoju, girtų blevyzgų klounu ir t.t. Niekas jo fiureriu net neįsivaizdavo. O kai juo tapo, kas tada atsitiko pasauliui, kuris nuvertino to "klouno" pasirodymus? Gal ponas ar ponia Klausimėlis ką nors žino apie tai? Taigi nenuvertinkite nei vieno putiniško ar kitokio klouno, oi nenuvertinkite -net karaliai per juos galvas kartais praranda.
VISI KOMENTARAI 45
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių