Partijos patikėjo patikrintais vadais Pereiti į pagrindinį turinį

Partijos patikėjo patikrintais vadais

2013-03-25 23:59
Partijos patikėjo patikrintais vadais
Partijos patikėjo patikrintais vadais / Andriaus Aleksandravičiaus nuotr.

Savaitgalį kelių partijų Kauno skyriai rinko pirmininkus. Atrodo, kad politikos naujokai dar nepasirengę atsakingiems postams.

Po šeštadienį vykusio Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio (LRLS) Kauno skyriaus visuotinio ataskaitinio-rinkiminio susirinkimo partijos vėliava palikta Rimanto Mikaičio rankose.

63 iš 87 balsavusių Liberalų sąjungos Kauno skyriaus narių savo mandatus atidavė už ligšiolinį vadovą. Pasiūlius tęsti šį darbą, R.Mikaitis neprieštaravo.

Vis dėlto Kauno skyriaus vadovo laukė netikėtumas. Jam teko susirungti su konkurentu. Juo tapo puspenktų metų LRLS nariu esantis Viktoras Linartas. "Buvau stebėtojas. Man čia patinka. Prieš dvejus metus apsisprendžiau, o šiandien išdrįsau kandidatuoti", – sakė V.Linartas.

R.Mikaičio konkurentas atkreipė dėmesį, kad politikai, būdami miesto tarybos nariais, gal ne visada spėja visą save atiduoti skyriaus vadovo veiklai.

"Labai džiaugiuosi, kad atsirado jaunas drąsus žmogus. Mes Rimanto prašėme, kad jis dar būtų šią kadenciją. Tai žinomas Kaune žmogus ir jo nuopelnai akivaizdūs. Tačiau sutinku, kad tik konkurencija veda į priekį", – sakė LRLS narė Ona Balžekienė.

Radijo ir televizijos laidų vedėju, šiuo metu filmų garsintoju V.Linartu pasitikėjo tik 23 partijos nariai. Tačiau naujai kadencijai pirmininku išrinktas R.Mikaitis konkurentui pasiūlė pirmininko pavaduotojo pareigas. V.Linartas sutiko tapti vienu iš 7 pavaduotojų.

Nepretenduoti į pirmininko vietą nusprendė trečias pasiūlytas kandidatas Simonas Kairys. Jis žadėjo neatsiimti savo kandidatūros po dvejų metų vyksiančiuose rinkimuose.

Antrai kadencijai išrinktas Liberalų sąjūdžio Kauno skyriaus pirmininkas tvirtino, kad pagrindinis tikslas išlieka stiprinti ir gausinti Kauno skyrių. "Turime ruoštis savivaldos rinkimams ir sėkmingai juose pasirodyti. Tik sėkmė rinkimuose leis įgyvendinti tikslus, kurie yra svarbūs miestui", – sakė R.Mikaitis.

Galimybę pakeisti vadovą šeštadienį turėjo ir Kauno rajono socialdemokratai, tačiau dauguma balsus atidavė už Valerijų Makūną.

Kauno rajone, Zapyškyje, gimęs pedagogas V.Makūnas Lietuvos socialdemokratų partijos gretas papildė 2001 m. Praėjus ketveriems metams, V.Makūnas jau buvo išrinktas socialdemokratų Kauno rajono skyriaus pirmininku. Nuo to laiko V.Makūnas jau aštuntus metus ir eina šias pareigas. Jis taip pat yra ir Kauno rajono meras.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų