Karantinas nė motais – vilniečiai patraukė ant kalnų su rogėmis: pareigūnai prašo tik vieno

 • Teksto dydis:

Šalyje iškritus gausesniam sniegui net ir esant griežtiems suvaržymams dėl COVID-19, vilniečiai nepraleidžia progos žiemiškai papramogauti čiuožiant rogutėmis nuo didžiausių kalnų.

Užfiksuotomis žiemos dovanojamomis smagumo akimirkomis gyventojai dalijasi socialiniame tinkle „Facebook“ esančiose grupėse.

„Paskutinį kartą 2018 metais buvo tiek sniego... Šaunu – vaikams linksma... Bet tuoj atsiras piktų dėdžių ir tetų, ir pradės aiškinti, kad reikia nemie sėdėti, nes karantinas. Džiaukitės visi žiema, nes neaišku, kada ir vėl bus tiek sniego...“, – po pasidalytu vaizdo įrašu, kuriame matyti nuo kalnų čiuožinėjantys vaikai, rašė Andžej.

„Pritariu – uzdraus tas sniego vonias taip, kad džiaukimės kiek įmanoma, nes jau esam pasiilgę šios baltos spalvos“, – jam antrino Roma. O Danguolė įspėjo, kad sausio 9 dienos rytą jau matė stovint pareigūnus netoli Geltonojo tilto.

„Tegul rašo tie pikti dėdės ir tetos, bet iš vaikų džiaugsmo neatims“, – įsitikinęs Tomas.

Internautai ne tik ptamogauja, bet ir noriai dalijasi lokacijomis, kur viename ar kitame sostinės mikrorajone yra apsnigų kalnų, kuriais leidžiantis rogėmis, smagiausia.

Štai, pavyzdžiui, Karoliniškių gyventojai noriai dalijasi informacija apie geriausiaas tokių žiemiškų pramogų vietas. „Pasakų parke yra tas, kur vilkas geležinis šviečia. O šiaip – nusileidimas nuo Obelų sodo iki Nėries – geras extrymas“, – rašė Romualdas.

„Yra už aplinkkelio, paėjus kokį kilometrą per mišką, didelis kalnas už upelio. Nuo Kaklaraiščių tilto visą laiką tiesiai iki mažo upelio, per kurį driekiasi medinis paprastas tiltukas. Tiesiai už tiltuko – didelis kalnas“, – dalijosi Marius.

„Geras kalniukas yra kur Vaivorykštės tiltas – nuo „Rimi“ eiti per tą tiltą link Lazdynų ir kairėje iškart. Ten ir mazas ir didelis“, – nupasakojo Olga.

Portalo žurnalistai šeštadienį domėjosi, ar daug darbo turi pareigūnai, drausminantys žiemos išsiilgusius Vilniaus gyventojus. Pasak Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato (VPK) atstovės Julijos Samorokovskajos, nuo sausio 8 dienos iki šiol buvo gauti tik keli pranešimai dėl apsauginių kaukių nedėvinčių ar besiburiuojančių žmonių, čiuožiančių rogutėmis nuo kalnų.

Pagrindinės vietos – Tauro kalnas, Žalieji ežerai ir Liepkalnis. Ten – didžiausi kalnai, tad ir žiemos pramogomis besimėgaujančių gyventojų čia esą yra daugiausia.

„Pareigūnų tikslas nėra nubausti gyventojus, kad jie nučiuožia su rogutėmis. Nuvykę jie įsijungia garsiakalbį ir primena žmonėms, kad laikytųsi saugaus atstumo. Juk žmonėms nėra draudžiama būti lauke, tiesiog, atsižvelgiant į šiandieninę situaciją, yra prašoma nepažeisti karantino taisyklių ir laikytis saugaus atstumo“, – sakė Vilniaus apskr. VPK atstovė.

Pasak pašnekovės, minėtų iškvietimų metu pašeidimų nenustatyta.NAUJAUSI KOMENTARAI

AhA

AhA portretas
A ką nors išras ir nedelsiant, nes negi leisi pro šalį praeiti milijonams, duodamiems už“inovacijas“. Mažų mažiausiai išras spectinką pačioms negražiausioms šalies mergaitėms aptinkuoti kuo storiau ir kurios yra iš pirmosios fronto linijos poros artimosios aplinkos, su tikslu kad daugiau niekas nebesityčiotų, jog jos tokios tinka tik būt pastatytos vietoj kaliausių bulvių lauke, o ir tai tik geriausiu atveju ir tik jei pagrindinis šalies dizaineris pasiūs specbulvių maišus, pridengiančius perpuvusios bulvės kūnelius, ir tik dviem egzemplioriams, vieną su kanarėliškais rytietiškais motyvais, kitą su incesto įspėjamaisiais ženkliukais... ir bus visi užganėdinti.

PASEKMĖ

PASEKMĖ portretas
NUO KAUKĖS DEVĖJIMO DAUGELIUI ŽMONIŲ ANT VEIDO ATSIRADO PŪLINIAI, nes kaupiasi drėgmė ir puiki veisykla bakterijom....kur jūsų protas kaukininkai....TOMIS KAUKĖMIS VALDŽIA PYYYSA PROTĄ TAUTAI....GREITAI IR KELNES NUSIMAUSIT PRIEŠ IDIOTUS.

TIKRAI TAIP

TIKRAI TAIP portretas
Karantino nepaisymas tai nesmurtinis tautos pasipriešinimas valdžią užgrobusiai antiliaudinei oligarchų grupuotei...kuri tautą laiko runkeliais ir vergais..."PIRMYN LIETUVIAI NUŽEMINTIEJI"
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių