Trakų pilyje koncertuos superhito „Let Her Go“ atlikėjas Passenger

 • Teksto dydis:

Po neseniai Vilniuje didžiulės sėkmės sulaukusio dainininko Edo Sheerano koncerto į Lietuvą pirmą kartą atvyks ir jo geriausias bičiulis bei bendražygis – populiarus britų atlikėjas Passenger.

Po neseniai Vilniuje didžiulės sėkmės sulaukusio dainininko Edo Sheerano koncerto į Lietuvą pirmą kartą atvyks ir jo geriausias bičiulis bei bendražygis – populiarus britų atlikėjas Passenger. Visą pasaulį sužavėjusio hito „Let Her Go“ autorius rugpjūčio 11 d. surengs vienintelį koncertą Trakų pilyje.

Ši daina skamba visur – nuo radijo stočių iki jaukių vakarėlių prie laužo ir populiariausių televizijos talentų šou. Lyriškas Passenger kūrinys „Let Her Go“ prieš dvejus metus tapo vienu didžiausių hitų pasaulyje – pasiekė pirmąją vietą 21 šalyje, Didžiojoje Britanijoje buvo parduotas daugiau nei milijono, o JAV – daugiau nei 4 milijonų tiražu. Kūrinys buvo panaudotas reklamos klipe, kuris pernai parodytas amerikietiškojo futbolo Supertaurės finale (labiausiai JAV žiūrimoje televizijos transliacijoje).

Už šią dainą Passenger pelnė prestižinį „Ivor Novello“ apdovanojimą (teikiamą už geriausius britų muzikos kūrinius) ir pernai buvo nominuotas „Brit Awards“ apdovanojimui geriausio britų singlo kategorijoje.

Dainininko populiarumą atspindi ne tik apdovanojimų statulėlės, bet ir interneto skaičiai. Dainos „Let Her Go“ klipas „YouTube“ peržiūrėtas beveik 550 milijonų kartų, o patį atlikėją socialiniame tinkle „Facebook“ seka daugiau nei 3,2 milijono gerbėjų.

Šią vasarą „Let Her Go“ ir kitos melodingos britų muzikanto dainos pirmą kartą skambės Lietuvoje – rugpjūčio 11 dieną po atviru dangumi Trakų pilyje. Bilietai į Passenger koncertą nuo vasario 26 d. platinami visose „Ticketpro“ kasose ir internetu – www.ticketpro.lt

Pirmųjų, pigiausių bilietų kaina – 29 eurai (100,13 Lt).

Passenger karjeros istorija – įdomi ir vingiuota. Tikrasis šio 30-mečio dainininko ir kūrėjo vardas – Michaelas Davidas Rosenbergas. Sulaukęs šešiolikos, jis metė mokyklą dėl muzikinės karjeros. 2003-aisiais Michaelas įkūrė grupę „Passenger“, išleidusią albumą „Wicked Man's Rest“. 2009-aisiais grupė išsiskirstė, o Michaelas nusprendė tęsti solinę karjerą Passenger slapyvardžiu.

Nors jau buvo sulaukęs įrašų leidyklų susidomėjimo, atlikėjas nuėjo neįprastu keliu – nusprendė groti gatvėse. Nuotykių ištroškęs muzikantas nusibastė į Australiją, kur netikėtai greitai užmezgė draugiškus ryšius su vietiniais muzikantais. Keli pasirodymai muzikos festivaliuose jam pelnė nemažą populiarumą, kurio pakako debiutiniam soliniam albumui „Wide Eyes Blind Love“ įrašyti.

Tikrąją pasaulinę sėkmę muzikantui atnešė ketvirtasis diskas „All The Little Lights“, pasirodęs 2012-aisiais. Su indie folk stiliui prisikiriama Passenger muzika platesnę auditoriją supažindino dainininkas Edas Sheeranas. Šiuos du atlikėjus sieja sena draugystė.

„Pažinojau jį dar tada, kai Edui buvo penkiolika. Daugybę kartu esame kartu repetavę Kembridžo rūsiuose.

Net ir Edui išgarsėjus, mes visada susitinkame, kai esame viename mieste. Daugybę sykių esame koncertavę kartu. Jis – didžiulė žvaigždė, bet stengiasi mane pristatyti ir savo gerbėjams. Esu jam už tai labai dėkingas“, - yra sakęs Passenger.

Passenger ir Edo Sheerano kartu atliekama daina „Hearts On Fire“: http://youtu.be/EreZNkWzBAw

2012 ir 2013 metais Passenger buvo pakviestas “apšildyti“ daug Edo Sheerano koncertų – Paryžiuje, Airijoje, Naujojoje Zelandijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Juose skambėjo ir hitas „Let Her Go“, kurio sėkmė apstulbino ir patį Passenger.

„Tai – paprasta nuoširdi daina apie išsiskyrimą. Neįsivaizdavau, kad ji patiks tiek daug žmonių“, - neslepia dainininkas.

Būtent šiluma, muzikinis talentas ir nuoširdumas yra svarbiausi Passenger bruožai. Po kiekvieno koncerto dainininkas dalijasi įspūdžiais internete, nepamiršdamas padėkoti visiems, kurie lankosi jo pasirodymuose.

Naujausias jo darbas - „Grammy“ statulėlei nominuotas albumas „Whispers“, išleistas 2014-aisiais. Šį diską dainininkas pristatė pasauliniu turu, kuris prieš kelias dienas baigėsi Pietų Afrikos Respublikoje.

Vis dėlto gerbėjai taip prašė daugiau pasirodymų, kad vasarą Passenger surengs dar vieną koncertų seriją – jos metu pirmą kartą aplankys ir Lietuvą, kurioje turi daugybę klausytojų.

Passenger koncertą Trakų pilyje rengia didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, šį ketvirtadienį kviečiantis išgirsti dainininkės Macy Gray koncertą Vilniaus salėje „Compensa“. Šįmet „Live Nation Lietuva“ mūsų šalyje taip pat surengs Robbie Williamso, „Nickelback“ koncertus, Niujorko baleto trupės „Complexions“ pasirodymą ir daugybę kitų renginių.

Passenger klipas „Scare Away The Dark“

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

SIGNATARŲ KREIPIMASIS VARDAN LIETUVOS

SIGNATARŲ KREIPIMASIS VARDAN LIETUVOS portretas
“Tautos ir valstybės išlikimui pražūtingo pavojaus akivaizdoje būtinas visuotinis Lietuvos susitelkimas bei susivienijimas.” Signatarai pasirašo kreipimąsi, o mes vieningai pasirašom peticiją va čia peticijos.com/kreipimasis_vardan_lietuvos
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių