Po karjeros koncertų Hamburge M. Levickis surengs koncertą Vilniuje

 • Teksto dydis:

Prieš kelias savaites Vokietijoje išleidęs albumą „Aconcagua / Las Cuatro Estaciones Porteñas“, kuriame skamba argentiniečių kompozitoriaus Ástoro Piazzolla‘os kūryba, ir sugrojęs vienus įsimintiniausių karjeros koncertų prestižinėje Hamburgo Elbės filharmonijoje, žymiausias Lietuvos akordeonininkas išskirtinį pasirodymą surengs Vilniuje.

Liepos 11 dieną koncerte Vilniaus universiteto kieme Martynas Levickis kartu su savo suburtu kameriniu ansambliu „Mikroorkéstra“ bei belgų gitaristu Chrisu Ruebensu pristatys kitą savo prieš pusmetį išleistą albumą „Vivaldi: The Four Seasons“.

Šiame koncerte muzikantai pirmą kartą po kelerių metų Lietuvoje atliks Antionio Vivaldi „Keturis metų laikus“, o muzikos vakarą  ir legendinį baroko opusą dar papildys ir vasariškai kūriniai su elektronikos motyvais, kuriuos gros M. Levickis. Muzikantas pasakojo apie patirtį koncertuojant Vokietijoje ir būsimą susitikimą su klausytojais Vilniuje.

„Koncertai Hamburgo Elbės filharmonijoje buvo išties jaudinantis įvykis“, – sako M. Levickis. „Iš vienos pusės tai vieni svarbiausių pasirodymų mano profesinėje karjeroje, dėl ko labai džiaugiuosi, jog būtent tokia forma galėjau atnaujinti aktyvią koncertinę veiklą po ilgų karantino mėnesių, iš kitos pusės – tai neįkainojami meniniai bei emociniai išgyvenimai, kuriuos patiri kartu su scenos partneriais.“

Muzikoje vertinu tikrumą ir akimirkos netikėtumą.

I. Avižinio nuotr.

„Muzikoje vertinu tikrumą ir akimirkos netikėtumą. Hamburgo Elbės filharmonijoje tai išgyvenau su kaupu. Labai džiaugiuosi atsiliepimais, kurių sulaukiau po abiejų koncertų tiek iš klausytojų, tiek iš mane atstovaujančios vokiečių vadybos kompanijos vadų“, – džiaugiasi muzikantas.

Po aktyvių gastrolių Vokietijoje ir trumpų atostogų M. Levickis jau ruošiasi būsimam koncertui Vilniuje. Muzikantas džiaugiasi, kad koncertas įvyks Vilniaus universiteto kieme, kur jis jau yra ne kartą koncertavęs, o paskutinį kartą įsimintiną vasaros pasirodymą surengė lygiai prieš metus.

„Visada gera koncertuoti Vilniuje, o ypač senamiestyje, šį kartą šalia savo namų – gretimame kieme, kuriame tikiu, įvyks muzikos stebuklas“, – šypsosi M. Levickis.

M. Levickis & Mikroorkéstra Antonio Vivaldi The Four Seasons

Pasirodyme Vilniuje įvyks šių metų sandūroje išleisto muzikanto albumo „Vivaldi: The Four Seasons“ pristatymas. Šis įrašas – unikali Vivaldi kūrinio „Keturi metų laikai“ interpretacija ir pirmoji pasaulyje šio opuso aranžuotė klavišiniam akordeonui ir styginiam orkestrui.

Muzikantų kolektyvas taip pat ruošia daugiau kūrinių, kurie įsikomponuos į vasariško vakaro programą, tarp jų – kompozitorių Hanso Zimmerio, Maxo Richterio ir Philipo Glasso kūrinius, kurie nebejotinai nuskambės naujai, bei kitas muzikines staigmenas.

Albumas „Vivaldi: The Four Seasons“ išleistas lapkričio – sausio mėnesį vinilo plokštele, CD ir skaitmeniniu formatu visose muzikos platformose.

M. Levickio ir „Mikroorkéstra“ pasirodymas atidarys penkių koncertų ciklą Vilniaus universiteto kieme. Be akordeonininko liepos 11–15 dieną čia su programa „Džiaze tik merginos“ pasirodys „Biplan“ ir Karina Krysko, „Antimaterinio turo“ koncertą surengs „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, naują programą „Jurga + Aukso pieva“ pristatys Jurga bei naują programą „Grįžtu į save“ atliks charizmatiškoji Jazzu.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kostas

Kostas portretas
Lietuvoje Levickis turėtų koncertuoti nemokamai, prisimenu TV laidą, kai jis su motina prašė per televiziją lėšų studijoms Anglijoje. Skola tautai, taip sakant...
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių