Tarptautinėje tekstilės parodoje speciali lietuvių kolekcija skandinavams

 • Teksto dydis:

Lietuvos tekstilės įmonės „Imlitex textile“ ir „Textile service“ tarptautinėje namų tekstilės parodoje „Heimtextil 2014“ pristatys net dvi naujas kolekcijas. Sausio 8-11 dienomis Frankfurte naujausioms tekstilės pramonės tendencijoms skirtame renginyje įmonės demonstruos kilpinius lino ir medvilnės rankšluosčius, pagamintus naudojant išskirtinę skaitmeninio žakardo technologiją, bei specialiai Skandinavijos šalims skirtą kolekciją. Didžiausioje metinėje tekstilės parodoje bendrovės dalyvauja jau trečius metus.

„Ši paroda – tai svarbiausias metų pradžios tekstilės rinkos dalyvių susitikimas. Ji ne tik suteikia galimybes susipažinti su naujausiomis mados kryptimis, dizaino ir technologijų sprendimais, bet ir atveria naujas rinkas“, - sako Arvydas Kalina, „Imlitex textile“ verslo grupės vadovas. Jo teigimu, būtent šioje parodoje užmegzti ryšiai leido įžengti į Egipto rinką. Be to, artimiausiu metu „Imlitex textile“ planuoja pradėti bendradarbiauti su gamintojais iš Kinijos. „Tikimės, kad būsime tiltas, sujungsiantis juos su Europa“, – pasakoja A. Kalina.

Vienu svarbiausių tekstilės madų ir dizaino renginiu laikomos parodos metu „Textile service“ pristatys išskirtinius kilpinius gaminius iš aukščiausios kokybės lino ir medvilnės. Svarbiausias šios kolekcijos akcentas – specialia skaitmeninio žakardo technologija išausti kilpiniai rankšluosčiai, chalatai ir užtiesalai. Išskirtinumo jiems suteikia net iki pusės milimetro tikslumu atkuriamas vaizdas.

„Esame vieni pirmųjų regione, pristatančių lino ir medvilnės tekstilės gaminius, kuriems naudojama skaitmeninio žakardo technologija. Ji suteikia neribotas galimybes – galime atkurti bet kokį vaizdą maksimaliu tikslumu“, – sako Sigita Samulienė, „Textile service“ komercijos direktorė. „Prireikus, šios produkcijos galime pagaminti vos 500 vienetų, tad ji bus tikrai išskirtinė. Beje, norintys užsisakyti šių gaminių, tai padaryti galės ne tik visoje Europoje, bet ir Lietuvoje“, – sakė S.Samulienė. 

Pirmą kartą įmonių grupės istorijoje „Heimtextil“ parodoje bus pristatyta ir specialiai Skandinavijos rinkai sukurta kolekcija, atspindinti naujausias šio regiono dizaino tendencijas. Kolekcijoje pristatomi satino ir lino patalynės komplektai, rankšluosčiai, staltiesės, virtuvei skirti tekstilės gaminiai, kuriems būdingos regione dominuojančios spalvų kompozicijos. Kolekcijos autorė – žinoma Švedijos dizainerė Teija Bruhn, sukaupusi daug patirties kurdama dizainą Skandinavijos, Japonijos rinkoms. Pagrindinis jos įkvėpimo šaltinis – gamta, todėl darbuose gausu jos motyvų. Tikimasi, kad ši kolekcija suteiks postūmio verslo plėtrai Skandinavijoje bei sudomins ir Japonijos rinką, kur taip pat vertinamas skandinaviškas stilius.

„Imlitex holdings“ įmonių grupei priklausančios tekstilės bendrovės „Imlitex textile“ ir „Textile service“ pasaulio gamintojams tiekia žaliavinius audinius ir verpalus. Be to, „Textile service“ audiniais ir tekstilės gaminiais aprūpina Lietuvos ir užsienio paslaugų, medicinos, turizmo sektoriaus įmones, didmeninės ir mažmeninės prekybos bei kitas tekstilės įmones. „Imlitex holdings“ – tai skirtingų verslo profilių įmones vienijanti įmonių grupė. Būdama labiausiai diversifikuota specializuota žaliavų tiekimo kompanija Baltijos šalyse, „Imlitex holdings“ veiklą vykdo Lietuvoje ir užsienyje. Pirmoji grupės įmonė įkurta 1994 metais.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių