Prekybos tinklas „Maxima“ ieško sezoninių darbuotojų visoje Lietuvoje

  • Teksto dydis:

Šiltasis metų laikas gali būti ne tik puikus metas atostogauti, bet ir įgyti naujų įgūdžių, patirties ar net atrasti mėgstamą nuolatinį darbą. Tokią galimybę lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ šią vasarą suteikia daugiau nei 800 naujų sezoninių darbuotojų visoje Lietuvoje. Prekybos tinklas ieško įvairaus amžiaus žmonių, turinčių motyvacijos dirbti, įgyti naujos patirties ir esant norui tęsti karjerą įmonėje ir vasarai pasibaigus.

„Prie komandos kviečiame prisijungti ir jaunimą, ir įvairių kitų amžiaus grupių žmones. Taip pat tuos, kurie dėl tam tikrų priežasčių gali dirbti tik lanksčiu grafiku, ieško papildomo darbo. Jaunimui tai puiki proga įgyti darbo patirties, derinti darbą ir laisvalaikį pajūryje ar pasimatuoti didmiestį prieš pradedant studijas. Be to, sezoninis darbas gali tapti ir nuolatiniu. Svarbiausia, kad darbuotojas būtų motyvuotas dirbti ir įgyti naujų įgūdžių. Darbo patirtis nėra tiek svarbi, nes mes suteikiame visus reikiamus apmokymus“, – sako prekybos tinklo „Maxima“ personalo departamento direktorė Margarita Plešakienė.

Atšilus orams ir didėjant klientų srautams parduotuvėse, pastiprinimo prekybos tinklas ieško visoje Lietuvoje, bet ypač Vilniuje ir Kaune, kur planuoja įdarbinti apie 400 naujų darbuotojų. Tačiau, anot M. Plešakienės, darbuotojų ieškoma ne tik šiuose miestuose. Esant poreikiui, į kitus miestus darbuotojai galėtų būtų vežami iš Varėnos, Šakių, Kazlų Rūdos, Prienų, Birštono, Elektrėnų, Vievio, Seredžiaus, Vilkijos, Raudondvario, Alytaus, Druskininkų, Gargždų, Lentvario, Vokės, Grigiškių, Kaišiadorių, Žiežmarių, Palangos, Šventosios ir Neringos. Daliai darbuotojų Vilniuje, Kaune, Palangoje ir Nidoje gali būti suteikiama ir gyvenamoji vieta.

Prie komandos kviečiame prisijungti ir jaunimą, ir įvairių kitų amžiaus grupių žmones. Taip pat tuos, kurie dėl tam tikrų priežasčių gali dirbti tik lanksčiu grafiku, ieško papildomo darbo.

„Siekiame savo darbuotojams sudaryti kuo palankesnes sąlygas, kurios leistų patogiai derinti darbą ir laisvalaikį, todėl sezoniniams darbuotojams suteikiamos galimybės dirbti lanksčiu darbo grafiku – keturias darbo dienas po kurių seka keturi laisvadieniai“, – pasakoja M. Plešakienė.

Sezoniniams darbuotojams „Maximos“ parduotuvėse suteikiamos tokios pačios garantijos ir privalumai kaip ir nuolatiniams prekybos tinklo darbuotojams. Su visais sudaromos neterminuotos darbo sutartys, jiems suteikiami tokie patys mokymai ir tobulėjimo galimybės. Darbo sutartyje numatytos papildomos išmokos nelaimingų atsitikimų, ligos, artimųjų mirties atvejais, parama gimus vaikui, papildomos mokamos atostogos sudarius santuoką ir kitais atvejais. Parduotuvių darbuotojams kasdien patiekiami karšti pietūs.

Ypatingą dėmesį „Maxima“ skiria darbuotojams turintiems vaikų: geriausiai besimokantiems vaikams organizuojamos vasaros stovyklos ir suteikiamos „Maximalistų“ stipendijos, didžiųjų švenčių ir Rugsėjo 1-osios proga dovanomis pradžiuginamos daugiavaikės šeimos. Papildomos finansinės išmokos taip pat taikomos ir darbuotojams, kurie augina neįgalius vaikus.

Darbui vasarą „Maximos“ parduotuvėse, maisto gamybos cechuose ir sandėliuose prekybos tinklas ieško kasininkų-pardavėjų, konsultantų, konsultantų-pardavėjų, krovėjų, pardavėjų, salės darbuotojų, taromatų operatorių, valytojų, vyr. kasininkų, užsakymų komplektuotojų, sandėlio darbuotojų, virėjų, kepėjų, konditerių, kitų cecho darbuotojų. Dėl laisvų pozicijų norintys kviečiami teirautis visose „Maxima“ parduotuvėse. Taip pat informaciją galima rasti prekybos tinklo interneto svetainės www.maxima.lt rubrikoje „Karjera“ arba pasiteirauti paskambinus telefonu +370 620 73333 arba +370 620 11116.NAUJAUSI KOMENTARAI

Emigrantas

Emigrantas portretas
Neapsimoka Lietuvoje dirbti ,nes tokį mėnesinį lietuvišką atlyginimą galima gauti už savaitę emigracijoje.400-500 už mėnesį tegul dirba negrai,bet manau ir jie Lietuvoje už tokį atlyginimą nedirbtu,nebent laikinai ,kol susitvarkytu ir rastų padedančių emigruoti.Dirbkite patys ,pigiausia darbo jėga, kaip pats dirbi.Nereikia tada svetimam atiduoti.

ss

ss portretas
už 400-450 ( i rankus) dirba tik tinginiai arba naivuoliai...

šiandien dirbi, o rytoj jau ne

šiandien dirbi, o rytoj jau ne portretas
Lietuvoje tik sezoniniai darbai ir belikę
VISI KOMENTARAI 14

Galerijos

Daugiau straipsnių