„Camelia“ vaistinėse – „Laimės valandų“ metu nuolaidos taikomos kiekvienam!

 • Teksto dydis:

„Camelia“ labiausiai Lietuvos žmonių siejama su geriausiomis nuolaidomis ir akcijomis, rodo „Spinter“ atliktas reprezentatyvus šalies gyventojų tyrimas dėl vaistinių įvaizdžio suvokimo. Jame dalyvavę respondentai šį vaistinių tinklą taip pat įvardijo kaip siūlantį mažiausias kainas – šioje srityje „Camelia“ lyderė nuo 2014-ųjų.

2022 m. kovą „Spinter“ atlikto reprezentatyvaus šalies gyventojų tyrimo duomenimis, beveik pusė apklaustųjų „Camelia“ įvardijo kaip mažiausių kainų vaistinių tinklą. Antrą vietą užėmęs vaistinių tinklas tokio įvertinimo sulaukė tik iš 16 proc., o trečią – iš 12 proc. respondentų.

Daugiausia tyrime dalyvavusių gyventojų „Camelia“ įvardijo kaip vaistinę, kurioje klientams siūlomos geriausios nuolaidos ir akcijos. Tokį apibūdinimą antroje vietoje likusiam vaistinių tinklui priskyrė gerokai mažiau respondentų.

Tyrimas: svarbiausi kriterijai, į kuriuos atsižvelgia gyventojai rinkdamiesi vaistinę, – geriausios nuolaidos ir akcijos, mažiausios kainos ir patogi jos vieta.

Remiantis atlikto tyrimo duomenimis, svarbiausi kriterijai, į kuriuos atsižvelgia gyventojai rinkdamiesi vaistinę, – geriausios nuolaidos ir akcijos, mažiausios kainos ir patogi jos vieta. Kiti reikšmingi kriterijai, į kuriuos respondentai atkreipia dėmesį, – vaistininkų profesionalumas ir konsultavimosi galimybė.

„Spinter“ tyrimo duomenys atskleidžia, kad vis daugiau gyventojų žino apie „Camelia“ vaistinėse vykstančias „Laimės valandas“, kurių metu galima sutaupyti papildomai, ir tikslų jų laiką.

„Laimės valandų“ metu visiems klientams, kurie pateikia „Mažų kainų“ kortelę, taikomos nuolaidos toms prekėms, kurioms negalioja kitos akcijos ar pasiūlymai. Kiekvieną dieną nuo 16 iki 18 val. „Camelia“ vaistinėse taikoma iki 10 proc. nuolaida receptiniams ir nereceptiniams vaistams, 20 proc. – kosmetikai, 30 proc. – maisto papildams ir iki 10 proc. – kitoms prekėms.

Vaistinėje apsiperkantiems senjorams, kurie pateikia senjorų „Mažų kainų“ korteles, nuolaidos yra taikomos visą dieną. Vadinasi, jie gali sutaupyti apsipirkdami bet kuriuo metu ir nepriklausomai nuo to, kiek prekių įsigyja. Senjorams skirta „Mažų kainų“ kortelė „Camelia“ vaistinėse suteikia iki 20 proc. nuolaidą receptiniams ir nereceptiniams vaistams, 25 proc. – kosmetikos prekėms, 30 proc. nuolaidą maisto papildams ir iki 20 proc. – kitoms prekėms.

„Laimės valandų“ metu visiems klientams, kurie pateikia „Mažų kainų“ kortelę, taikomos nuolaidos toms prekėms, kurioms negalioja kitos akcijos ar pasiūlymai.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių