Veterinarijos tarnyba: į Lietuvą Rusijos inspektoriai neatvyksta Pereiti į pagrindinį turinį

Veterinarijos tarnyba: į Lietuvą Rusijos inspektoriai neatvyksta

2014-02-24 08:33
Klaipėdos rajone iš tvarto pavogta gyva kiaulė
Klaipėdos rajone iš tvarto pavogta gyva kiaulė / Shutterstock nuotr.

Rusijos veterinarijos tarnybos („Rosselchoznadzor“) inspektoriai į Lietuvą šią savaitę neatvyks, kad įvertintų afrikinio kiaulių maro padėtį šalyje, teigia Lietuvos Veterinarijos tarnyba.

„Jie neatvažiuoja, čia kažkokia „antis“ - nežinau, kaip ši informacija pasirodė“, - BNS teigė Veterinarijos tarnybos atstovė spaudai Jurgita Savickaitė.

Pasak Rusijos naujienų agentūros „Interfax“, „Rosselchoznadzor“ žadėjo šią savaitę atsiųsti savo specialistus į Lietuvą, o Europos Komisijos (EK) veterinarijos ekspertai esą turėjo vykti į Rusiją, kur supažindintų su šalies patirtimi, kovojant su šia kiaulėms ir šernams mirtina liga.

Vasario pradžioje Lietuvoje nušautuose šernuose radus maro užkratą, Rusija uždraudė kiaulių ir kiaulienos importą iš visos ES.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų