Dalį Klaipėdos jūrų uosto lėšų siūloma panaudoti uostamiesčio savivaldybės įgyvendinamiems su uosto veikla susijusiems ir valstybei svarbiems ekonominiams projektams.
Pataisą, kad tai taptų realybe, Seime įregistravo buvęs susisiekimo ministras Liberalų sąjūdžio atstovas Eligijus Masiulis. Parlamentaras siūlo įpareigoti Klaipėdos uostą tokioms reikmėms numatyti iki 10 proc. pelno.
Tai nebe pirmas toks siūlymas, kuriuo norima priversti Klaipėdos uostą labiau prisidėti prie miesto infrastruktūros finansavimo. Analogiškas pataisas Seimas jau svarstė praėjusiais metais, bet jas atmetė.
Dabar uostas lėšų skiria uosto keliams rekonstruoti ir tiesti, savivaldybei priklausančių statinių, trukdančių uosto plėtrai, pašalinimui iš uosto teritorijos kompensuoti.
Naujausi komentarai