Trečdalis investuotojų – vyresni nei 56 metų Pereiti į pagrindinį turinį

Trečdalis investuotojų – vyresni nei 56 metų

2012-03-30 13:52
Trečdalis investuotojų – vyresni nei 56 metų
Trečdalis investuotojų – vyresni nei 56 metų / Scanpix nuotr.

Praėjusiais metais kas trečias investavęs žmogus – vyresnis nei 56 metų amžiaus, o investuotojų iki 25 metų buvo tik 4 proc. 2011 m. vidutinė vieno žmogaus investicija į obligacijas siekė beveik 500 tūkst. litų, į akcijas – beveik 200 tūkst. litų, o į fondus – 34 tūkst. litų.

„Vyresnio amžiaus žmonės turi sukaupę santaupų ir jas investuodami nori užsitikrinti finansiškai aprūpintą ateitį. Dėl Europos skolų krizės žmonės šiuo metu labiau atsigręžė į konservatyvesnes investavimo priemones. Be to, gyventojai nuolat ieško didesnes palūkanas už terminuotąjį indėlį siūlančių pinigų įdarbinimo alternatyvų“, – sako Darius Kuzmickas, vieno iš Lietuvoje veikiančių bankų Investavimo ir taupymo paslaugų departamento direktorius.

Didžiausias skaičius žmonių praėjusiais metais investavo į fondus – tai sudarė 76 proc. visų investuojančių klientų. Tačiau daugiausiai pinigų žmonės kreipė į obligacijas.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų