Ragina parduotuves nedirbti ir antrąją Kalėdų dieną bei per Naujuosius

Profesinės sąjungos sveikina didžiųjų prekybos tinklų sprendimą nedirbti per Kalėdas, bet ragina ateityje veiklos nevykdyti ir antrąją Kalėdų dieną bei per naujuosius, kad darbuotojai galėtų pailsėti ir pabūti su artimaisiais.

„Tikimės, kad ateityje tų dienų daugės. Sausio 1-oji galėtų būti laisva diena ir nedirbti prekybos centrai, ir darbuotojai galėtų pabūti po Naujųjų metų kartu su šeima, ir antroji Kalėdų diena taip pat galėtų būti nedarbo diena“, – BNS sakė Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkė Inga Ruginienė.

Prekybos tinklo „Maxima“ atstovai sako, kad parduotuvės šventinėmis dienomis dirba, bet trumpiau, nes atsižvelgiama ne tik į darbuotojų, bet ir į klientų poreikius.

„Tiek per Velykas, tiek sausio 1-ąją pradedame darbą vėliau. Rūpinamės darbuotojais ir savo klientais, matome, kaip klientai ateina pas mus, ir kad jie turėtų kur nusipirkti ir pieno, ir duonos“, – BNS teigė „Maxima LT“ komunikacijos vadovė Ernesta Dapkienė.

Kūčių dieną darbo laiką sutrumpino „Iki“, „Rimi“, „Maxima“, „Lidl“ ir „Norfa“. Antrąją Kalėdų dieną trumpiau dirbs visos parduotuvės, išskyrus „Norfą“.

Gruodžio 31-ąją visos parduotuvės taip pat dirbs keliomis valandomis trumpiau.

Sausio pirmąją nedirbs visos „Norfos“, „Lidl“, dalis „Rimi“ ir „Maximos“ parduotuvių. „Iki“ parduotuvės žada dirbti trumpiau.NAUJAUSI KOMENTARAI

Aš portretas
Už,juk ir pardotuvių darbuotojai žmonės,jiems irgi norisi su šeimom pabūti per šventes ar turi arti kaip vergai ir nieko gauti algos net minimumo,kad kažkokie pirkėjai galėtų per šventes pasivaikščioti po parduotuvę. Nes daugumai jau yra hobis eiti į parduotuvę kiekvieną dieną ir ant dienos po kelis kartus ir nieko nepirkti. Kodėl austrijoje nedirba sekmadieniais parduotuvės ir žmonės nenumiršta. O čia lietuvoje tai nebegali be parduotuvių ir dar sako kad pinigų neturi lietuviai. Lietuviai žiūri kad tik jiems patiems geriau būtų o ant kitų nusispjauti.

Pirma Kalėdu dieną

Pirma Kalėdu dieną portretas
popiet su šeima susiruošėm aplankyt Betlieju Juozapo bažnyčioje . Ne per mišias o šiaip ramiai ir laisvai. Kad žmonių daug nebūtų./Vaikai maži.Gali kitiems trukdyti. / Nuėjom. Bažnyčia užrakinta. Po keliu valandų tas pats. Išvada. Jeigu neisi i mišias ir neatneši euru paaukot i bažnyčia visai gali neit.:D)

Anonimui

Anonimui portretas
o kam man imti pavysdi iš tu tavo europos centru? Užkniso iki gyvo kaulo tas besalygiškas bezdžionavimas - jeigu jau europoj tai šventa? Mes gyvenam čia ir čia galim daryti kaip mums patogiau ar geriau...Jau prisikopijavom iš ju visokiu nesamoniu. Užtenka.
VISI KOMENTARAI 33
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių