Pramonė pre septynis mėnesius sumenko 6,6 proc., vien liepą – 8,9 proc.

  • Teksto dydis:

Visos Lietuvos pramonės produkcijos vertė sausį–liepą, palyginti su pernai tuo pat laiku, sumažėjo 6,6 proc. iki 20,2 mlrd. eurų (to meto kainomis), vien liepą, palyginti su pernai liepa, – 8,9 proc. iki 2,6 mlrd. eurų, o palyginti su birželiu – 4,4 proc., skelbia Valstybės duomenų agentūra.

Per mėnesį sumažėjo pagrindinių vaistų pramonės gaminių ir farmacinių preparatų gamyba – 42,5 proc., mašinų ir įrangos remontas ir įrengimas – 38 proc., kita gamyba – 13,8 proc., kitų transporto priemonių ir įrangos gamyba – 13,5 proc., naftos produktų gamyba – 11,6 proc.NAUJAUSI KOMENTARAI

jo

jo portretas
jei jau raso, kad 6 tai greiciausiai 15...

patartimas

patartimas portretas
reikia lyginti pramone, nedarba, ekonomika visa su 2019 metais, kodel? todel kad 2020 buvo covid pauze, ten ekonomikos nesamones, paskui issijunge pinigau spasudintuvai, JAV atspausdino 20 proc pasaulio pinigu mases visos atspausdintos (nors siuo metu nugaletoja, kazin kodel :)...), tad 2021,2022 metai buvo rekordu rekordai viskam, elektrikams, grudams, istekliams, pramonei, zaliavoms ir t.t. maistui, PC ir t.t...kosmosu kosmosas buvo viskam. net trukumas buvo. tad ekonomika reikia lyginti su 2019 metu ekonomika, o kai pats palyginu tai matau kad ekonomika nestovi vietoje ir yra paaugusi lyginant su 2019 metais, taigi nera cia nieko baisaus, toliau judam, tik normaliais zingsniais i prieki.
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių