Oro linijos vis dar parduoda bilietus skrydžiams, apribotiems dėl NATO susitikimo

  • Teksto dydis:

Nors liepos 11-12 dienomis sostinėje vyksiančio NATO viršūnių susitikimo metu bus laikinai stabdomi skrydžiai Vilniaus oro uoste, skrydžių bendrovės „Ryanair“ ir „Wizz Air“ parduoda bilietus kelionėms apribojimų metu, penktadienį skelbia portalas 15 min“.

Pavyzdžiui, penktadienį ryte „Ryanair“ vis dar buvo galima įsigyti lėktuvo bilietų iš Vilniaus į Londono Stantstedo oro uostus liepos 12-ąją, 11.25 valandą. Tai pačiai dienai galima įsigyti bilietus iš sostinės į Atėnus 6.10 val., taip pat 13.45 val. į Graikijos salą Korfu.

„Wizz Air“ vis dar parduoda skrydžio bilietus liepos 12 d. 6.55 val. į Eindhoveną (Nyderlandai), liepos 11 d. 17 val. į Barseloną, liepos 12 d. 6.10 val. į Kutaisį (Sakartvelas).

Vilniaus oro uostų atstovas spaudai Tadas Vasiliauskas „15min“ sakė, kad oro bendrovės jau yra gavusios visą informaciją apie planuojamus ribojimus ir perplanuoja kai kuriuos skrydžius, o kai kurios kol kas dar pardavinėja bilietus tomis dienomis.

T. Vasiliausko teigimu, skrydžių ribojimai dėl NATO viršūnių susitikimo Vilniuje, pagal Europos Sąjungos (ES) teisę, yra laikomi ypatinga ir ne nuo vežėjo priklausančia aplinkybe, dėl to skrydžių bendrovės keleiviams neprivalo mokėti kompensacijos už nuostolius, patirtus dėl atšaukto skrydžio.

Susisiekimo ministerija anksčiau balandį pranešė, kad Aljanso viršūnių susitikimo metu, atsižvelgiant į NATO saugumo reikalavimus, nuo liepos 11 dienos 12 valandos iki liepos 12 dienos 14 valandos 30 kilometrų spinduliu nuo „Litexpo“ parodų rūmų esančioje oro erdvėje bus draudžiami visi skrydžiai.NAUJAUSI KOMENTARAI

senis

senis portretas
pažiūrėkit kiek lietuvon su nuosavais lėktuvais visokio brudo priskrenda ,tai kai tokios įžimybės susirinks gali būt daud norinčių sulėkt pažiūrėt o ten viršui tvoros tai nėra.

>>ai

>>ai portretas
Mentalitetas toks, bolševikinis. Politbiuras atvažiavo, reiškia valstiečiai turi nesimaišyti.

VARYKIT

VARYKIT portretas
NATO VARYKIT Į ŠIAULIUS.
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių