J. Niewierowiczius: Lietuva yra pasirengusi teikti paramą Ukrainos energetikos sektoriui

  • Teksto dydis:

Kaip ir praėjusią žiemą, Lietuva yra pasirengusi teikti paramą Ukrainos energetikos sektoriui, sako prezidento vyriausiasis patarėjas Jarekas Niewierowiczius (Jarekas Neverovičius).

Tai jis penktadienį teigė nuotoliniame Ukrainos prezidento taikos formulės darbo grupės, skirtos energetiniam saugumui, susitikime.

„Praėjusios žiemos įvykiai Ukrainoje parodė, kad energetikos sektorius buvo vienas pagrindinių Rusijos atakų taikinių, agresoriui siekiant sugriauti valstybės pamatus ir palaužti žmonių dvasią gintis. Norint užtikrinti energetikos sektoriaus atsparumą ir energijos tiekimo saugumą, būtina suvienyti jėgas ir dirbti kartu. Lietuva bus kartu su Ukraina ir šią žiemą“, – BNS perduotame komentare sakė J. Niewierowiczius.

Iki šiol Lietuva jau Ukrainai yra suteikusi du didelio galingumo elektros autotransformatorius, 274 transformatorius ir jų priedus, kitos elektros tinklo palaikymo įrangos, taip pat virš tūkstančio generatorių, mobilią šilumos katilinę. Artimiausiu metu planuojama suteikti papildomą paramą.

J. Niewierowiczius pažymėjo, kad Lietuva pasirengusi dalintis ir gerąja Lietuvos energetikos ir atominės energetikos reguliatorių praktika, šilumos sektoriaus dekarbonizacijos patirtimi.NAUJAUSI KOMENTARAI

Gerai būtų

Gerai būtų portretas
Kad tas "didvyris" paremtų iš savo kišenės.

DAR VIENAS "NAPOLEONAS"

DAR VIENAS "NAPOLEONAS" portretas
Lietuva savo energetika galėjo (ir tai darė) eksportavo į kitas šalis iki 1990 metų, kol neatėjo į valdžią Lietuvos naikintojai - konservatinė šutvė, kuri viską sugriovė.

A ir sits

A ir sits portretas
Prisileido Pfifaizerio in smegeneles?Geriau savo myzala butu geres,bent smegenas but issaugojes,urinoterapija didis dalyks,taciau imbicilui nedaejo.
VISI KOMENTARAI 16

Galerijos

Daugiau straipsnių