Per gruodį 189 tūkst. nepasiturinčiųjų sulauks paramos maistu ir higienos prekėmis

 • Teksto dydis:

Per gruodį maždaug 189 tūkst. nepasiturinčiųjų sulauks paramos maisto produktais ir higienos prekėmis, pirmadienį pranešė Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM).

Parama bus dalijama daugiau nei 600 punktų visoje Lietuvoje. Dėl tikslaus dalijimo laiko gyventojai turėtų kreiptis į savo seniūniją arba šios informacijos ieškoti savivaldybės bei „Maisto banko“ interneto puslapiuose.

Maisto produktus gali gauti tie gyventojai, kurių vidutinės mėnesinės pajamos vienam šeimos nariui neviršija 192 eurų per mėnesį. Esant objektyvioms priežastims, savivaldybių administracijos nustatyta tvarka, parama gali būti skiriama, kai pajamos viršija 192 eurus per mėnesį.

Išimties atvejus ir jiems taikomus dydžius nusistato kiekviena savivaldybė individualiai.

Paramos krepšelį sudaro 10 skirtingų maisto produktų: miltų mišinys blynams, avižiniai sausainiai su šokolado gabaliukais, grikių kruopos, greito paruošimo avižų košė su džiovintomis uogomis, rapsų aliejus, kiaulienos konservai, vištienos konservai, keptos pupelės pomidorų padaže, konservuota raugintų agurkų sriuba bei razinų ir riešutų mišinys.

Jame taip pat yra penkios skirtingos higienos prekės – skystas skalbiklis, muilas, dantų pasta, šampūnas ir dantų šepetėliai.

„Saugant tiek paramos gavėjus, tiek paramą dalijančių nevyriausybinių organizacijų ir savivaldybių darbuotojus, visi paramos paketai bus iš anksto supakuoti ir paruošti išsinešti, todėl asmeninių krepšelių žmonėms atsinešti nereikės. Gyventojams atsiėmus paramą, už juos paramos gavėjų sąraše taip pat pasirašys paramą dalijantys darbuotojai“, – rašoma pranešime.

Gruodį dalinama parama – paskutinė šiemet. Paramos nepasiturintieji taip pat sulaukė vasario, balandžio, birželio, rugpjūčio ir spalio mėnesiais.

Paramos dalijimus organizuoja savivaldybių administracijos ir dvi nevyriausybinės organizacijos: labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija.NAUJAUSI KOMENTARAI

Ona

Ona portretas
Ne kiekvienas epnsininkas išgali nusipirkti tokius produktus kokie dalinami ,,nepasiturintiems,,

Nuomonė.

Nuomonė. portretas
Reikia dirbti, o ne pašalpų laukti. Kodėl tave turi išlaikyti dirbantis? Išimčių gali būti ,bet ne daug. Kiek bus pašalpininkų dirbančiu nelegaliai ,arba gaunančiu pašalpas. Juk jie nemokėjo SODRAI ,o verks , kad maža pensija. Manau turėtu geriau dirbti tikrintojai.

Visi tie nepasiturintys,atvaziuoja su masinom,dirba juodai

Visi tie nepasiturintys,atvaziuoja su masinom,dirba juodai portretas
Ir ciulpia pasalpas is valstybes..
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių