88 proc. gyventojų mano, kad turėtų būti leidžiama pasitraukti iš pensijų kaupimo

  • Teksto dydis:

Beveik devyni iš dešimties (88 proc.) Lietuvos gyventojų mano, kad turėtų būti leidžiama pasitraukti iš pensijų kaupimo dar nesulaukus pensinio amžiaus, o ir atsiimti sukauptus pinigus, naujausią apklausą skelbia portalas LRT.

LRT užsakymu atliktos apklausos duomenimis, į klausimą, ar gyventojams turėtų būti leidžiama pasitraukti iš pensijų kaupimo, 60 proc. respondentų atsakė „tikrai taip“, 28 proc. – „greičiau taip“. Tik 6 proc. apklaustųjų su tokiu sprendimu nesutiktų: 1 proc. respondentų atsakė „tikrai ne“ ir 5 proc. „greičiau ne“. 6 proc. apklaustųjų nuomonės dėl pensijų kaupimo neturėjo.

Siūlymą leisti atsisakyti pensijų kaupimo dažniau palaiko moterys, vyresni nei 50 metų amžiaus asmenys, respondentai su aukštesniu nei vidurinis išsilavinimu. Tokią idėją taip pat palaiko respondentai su mažiausiomis šeimos pajamomis, pensininkai, bedarbiai ir namų šeimininkės, valstybiniame sektoriuje dirbantys asmenys.

Trys iš keturių priešpensinio amžiaus (50–64 metų) apklaustųjų taip pat pritartų siūlymui leisti gyventojams atsisakyti pensijos kaupimo dar nesulaukus pensinio amžiaus.

Rinkos ir viešosios nuomonės tyrimų kompanija „Baltijos tyrimai“ birželio 14–29 dienomis apklausė 1020 gyventojų nuo 18 metų.NAUJAUSI KOMENTARAI

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Įdomu , kiek pensijų fondams kainuoja jų išlaikymas[ aptarnavimas]

Jokių nuolaidų visiems investuotojams !

 Jokių nuolaidų visiems investuotojams !  portretas
Jeigu SNORO indėlininkai tapę "investuotojais" konservatorių buvo paversti kvailiais, tai kodėl šiuo atveju turėtų būti kitaip ? - Jokių nuolaidų visiems investuotojams !

yra

yra portretas
nesamone prievarta automatiskai mesti i privacius fondus,daug saliu panaikino
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių