Naujas COVID-19 atvejų rekordas: daugiausia susirgusiųjų – Kauno apskrityje

 • Teksto dydis:

Lietuvoje per vakar parą patvirtinta 311 koronavirusinės infekcijos atvejų. Kaip praneša Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC), iš jų –101 Kauno, 68 – Vilniaus, 39 – Telšių, 36 – Klaipėdos, 27 – Šiaulių, 19 – Marijampolės, 11 – Panevėžio, 7 – Tauragės, 3 – Alytaus apskrityse.

Per vakar parą patvirtintas  įvežtinis atvejis iš Lenkijos. 96 asmenų užsikrėtimo aplinkybės, pirminiais duomenimis, nėra žinomos. 44 asmenims atvejai buvo patvirtinti po kontakto su užsikrėtusiuoju, tačiau šie atvejai nėra priskiriami protrūkiams.

Protrūkiuose patvirtinta 170 atvejų

Daugiausiai per vakar parą patvirtintų atvejų siejami su Blinstrubiškių socialinės globos namais. Šiame protrūkyje per vakar parą patvirtinta 20 atvejų. Su šiuo protrūkiu jau siejami 169 atvejai.

Naujas protrūkis užfiksuotas įmonėje „Iremas“ Jonavoje. Su šiuo protrūkiu per vakar parą susieta 12 atvejų.

5 atvejai, patvirtinti per vakar parą, yra siejami su VšĮ Palangos reabilitacijos ligonine. Su šiuo protrūkiu jau siejami 35 atvejai.

4 atvejai siejami su protrūkiu LSMUL Kauno klinikų Chirurgijos skyriuje. Su šiuo protrūkiu jau siejama 20 atvejų.

Daugiausiai per vakar parą patvirtintų atvejų siejami su Blinstrubiškių socialinės globos namais. Šiame protrūkyje per vakar parą patvirtinta 20 atvejų. Su šiuo protrūkiu jau siejami 169 atvejai.

4 atvejai patvirtinti Lenkimų miestelio protrūkyje. Su šiuo protrūkiu jau siejama 13 atvejų.

VšĮ Respublikinės Šiaulių ligoninės protrūkyje patvirtinti 4 atvejai.

4 atvejai patvirtinti Plungės lopšelyje-darželyje „Vyturėlis“.

3 atvejai patvirtinti spalio 10 d. vykusios šventės kavinėje „Pakelės svirnelis“ protrūkyje. Su šiuo protrūkiu jau siejama 10 atvejų.

Užsikrėtė rinkimų komisijos nariai

3 atvejai siejamai su Klaipėdoje įsikūrusiu LCC Tarptautiniu universitetu. Su šiuo protrūkiu jau siejama 4 atvejai.

Naujas protrūkis užfiksuotas Šateikiuose 3 balsavimo komisijos nariams.

3 atvejai, patvirtinti per vakar parą, yra siejami su Plungės senamiesčio mokyklos protrūkiu. Su šiuo protrūkiu jau siejami 24 atvejai.

Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijos protrūkyje patvirtinti 3 atvejai. Su šiuo protrūkiu jau siejami 26 atvejai.

Lietuvoje – dar dvi mirtys nuo koronaviruso

NVSC praneša, kad praėjusią parą Lietuvoje, Šiaulių apskrityje, registruotos dvi mirtys nuo koronaviruso. Šiuo metu infekcija yra pasiglemžusi 120 gyvybių.

Pirmasis mirties atvejis – asmuo priklausė 60-69 metų amžiaus grupei, turėjo gretutinių susirgimų. Koronavirusas asmeniui patvirtintas spalio 5 d. Epidemiologinės diagnostikos metu nustatyta, kad asmuo užsikrėtė nuo sergančio artimojo namų aplinkoje.

Antrasis mirties atvejis – asmuo priklausė 80-89 metų amžiaus grupei, turėjo gretutinių susirgimų. Koronavirusas asmeniui patvirtintas spalio 15 d. Vertinama, kad asmuo užsikrėtė namų aplinkoje.

NVSC informuoja, kad Lietuvoje iš viso patvirtinti 8239 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 4483 asmenys, 3599 – pasveiko.NAUJAUSI KOMENTARAI

Vasia

Vasia portretas
Koks dar krano virusas - pas mus žieminėse jokių virusų nėra, čia pasaulinis sąmokslas!.. Į gatves su akmenim ir viruso neliks...

Verygos algoritmas

Verygos algoritmas portretas
Valstieciu valdzia pranese , kad Covid19 Lietuvoje nera. Kai ateis (jei ateis), , tada ir prades ka nors daryti. Taip kad nusiraminkite gi.

lietuvė mano,

lietuvė mano, portretas
kaip matau ne visi susirgimų atvejai yra skelbiami ,sergančiųjų yra žymiai daugiau ,bet tik tie kurie serga lengvesne forma ,apie juos neskelbia ,o skelbiami tik sunkesni atvejai su aukštomis temperatūromis.Jei skelbtų visus atvejus jų būtų dvigubai daugiau .
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių