Vasaros lyga: J. Valančiūnas išplėšė pergalę ir buvo rezultatyviausias komandoje

Jonas Valančiūnas antrose Las Vegaso vasaros lygos rungtynėse iš eilės buvo naudingiausias Toronto „Raptors“ (1/1) gretose ir atvedė komandą į pergalę.

Ji 82:76 (21:19, 18:20, 20:16, 23:21) pranoko San Antonijaus „Spurs“ (1/1) krepšininkus.

Ketvirtajame kėlinyje šešis taškus be atsako pelniusi „Raptors“ ekipa padidino savo pranašumą iki 12 taškų (71:59).

Likus žaisti 17 sekundžių skirtumas buvo sumažėjęs iki dviejų taškų, tačiau J.Valančiūnas tada pataikė keturias baudas iš eilės ir įtvirtino „Raptors“ pergalę.

Jo oponentas aikštėje buvo buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ aukštaūgis Aronas Baynesas.

Lietuvis per 31 minutę įmetė 19 taškų (4/12 dvit., 11/12 baud.), atkovojo 13 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau prarado 4 kamuolius ir 6 kartus prasižengė.

„Raptors“: Jonas Valančiūnas 19 (13 atk. kam.), Terrence‘as Rossas 14, Chrisas Wrightas 13, Micahas Downsas 11.

„Spurs“: Chrisas Josephas (4/10 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.) ir Deshaunas Thomasas (4/5 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.) po 16, Aronas Baynesas 11 (9 atk. kam.), Marcusas Denmonas 9.